اچ‌تی‌سی گجت‌پوشیدنی خود را در نمایشگاه CES معرفی می‌کند

چهارشنبه ۱۹ آذر ۱۳۹۳ - ۱۹:۵۵
مطالعه 1 دقیقه
گمانه‌های زیادی در مورد گجت‌پوشیدنی اچ‌تی‌سی در ماه‌های اخیر مطرح شده است و شواهد امر نشان از معرفی رسمی آن در آینده‌ی نزدیک دارد. سخن‌گوی اچ‌تی‌سی با تایید معرفی گجت‌پوشیدنی اچ‌تی‌سی در سه‌ماهه‌ی اول سال ۲۰۱۵، به این نکته اشاره کرد که این محصول، یک ساعت‌هوشمند نخواهد بود.
تبلیغات

در ماه اکتبر سال جاری، جیسون مکنزی، مدیر شاخه‌ی آمریکای اچ‌تی‌سی نیز تولید یک گجت‌پوشیدنی توسط کمپانی تایوانی را مطرح کرد. وی دلیل تاخیر در معرفی این گجت‌‌پوشیدنی را آماده نبودن محصول خواند.

اچ‌تی‌سی اعلام کرده که این گجت‌پوشیدنی را در ماه ژانویه و در جریان برگزاری نمایشگاه CES 2015 معرفی خواهد کرد. سخن‌گوی اچ‌تی‌سی محصول در حال توسعه توسط اچ‌تی‌سی را بسیار متفاوت از نمونه‌های موجود در بازار خوانده است، هرچند وی قضاوت در این خصوص را به بعد از معرفی و عرضه‌ی محصول موکول کرده است.

اخیرا اخباری در مورد همکاری اچ‌تی‌سی با برخی از کمپانی‌ها که در حوزه‌ی توسعه‌ی اپلیکیشن‌های سلامتی فعالیت می‌کنند، منتشر شده است. با توجه به اطلاعات فوق انتظار می‌رود اچ‌تی‌سی در جریان برگزاری نمایشگاه CES 2015 از یک دست‌بند سلامتی پرده بردارد. شاید اچ‌تی‌سی ساعت‌هوشمند خود را پس از عرضه‌ی دست‌بند‌ هوشمند خود و دریافت بازخورد کاربران روانه‌ی بازار کند.

نظر شما در این خصوص چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات