استارتاپ Stripe ابزار Sigma را برای آنالیز داده‌های تراکنش‌های مالی معرفی کرد

استارتاپ Stripe ابزار Sigma را برای آنالیز داده‌های تراکنش‌های مالی معرفی کرد

آنالیز داده‌های تراکنش‌های مالی برای موسسات مالی اهمیت بالایی دارد. حال استارتاپ Stripe با معرفی Sigma تحلیل داده‌های پرداخت‌های اینترنتی را آسان کرده است.

استارتاپ ۹ میلیارد دلاری Stripe در زمینه پرداخت‌های مالی فعالیت می‌کند. شرکت‌های مختلفی از خدمات استرایپ برای پرداخت‌های مالی استفاده می‌کنند. به عنوان مثال، اپل پی از سیستم پرداخت Stripe استفاده می‌کند. یکی از دغدغه‌های مهم شرکت‌های مالی، آنالیز داده‌های تراکنش‌های مالی است. حال Stripe ابزار Sigma را برای تحلیل و تجزیه تراکنش‌های مالی معرفی کرده است. Sigma باعث می‌شود تا موسسات و شرکت‌ها بتوانند نگاهی بهتر به مشتریان خود داشته باشند.

داده‌های پرداخت‌های مالی بسیار زیاد است. میزان پولی که خارج می‌شود، رسیدها و ... اطلاعاتی است که تنها با یک لمس کاربر در اختیار موسسات و شرکت‌ها قرار می‌گیرد. افراد به طور معمول نمی‌توانند از این داده‌ها بهره‌گیری کنند و نرم‌افزارهای سنتی نیز پیچیدگی‌های خود را دارند. شرکت‌هایی همچون مایکروسافت و اوراکل نرم‌افزارهایی در این زمینه ارایه می‌کنند. اما این نرم‌افزارها بسیار گران بوده، با زیرساخت‌های همه شرکت‌ها سازگار نیستند و بسیار کند هستند.

Sigma ساده و سریع بوده و به راحتی به سیستم پرداخت Stripe وصل می‌شود. Sigma از زبان مشهور  SQL استفاده می‌کند. به عنوان مثال، پیام‌رسان اسلک را در نظر بگیرید که از اولین مشتریان Sigma بوده است. اسلک توانست به راحتی با Sigma سازگار شده و پرداخت‌های مالی و میزان درآمد خود را کنترل کند.

منبع businessinsider

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید