محصولات شیائومی در کوتاه‌مدت در آمریکا عرضه نخواهد شد

چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
شرکت شیائومی اخیرا اعلام کرده است که به علت عدم آمادگی، امکان حضور در بازار ایالات متحده را در کوتاه‌مدت نخواهد داشت.

شیائومی کمپانی چینی تولیدکننده‌ی محصولات الکترونیکی، مدتی است که محبوبیت بالایی به دست آورده و در بازار چین شانه‌ به‌ شانه‌ی برندهای معتبری همچون اپل و سامسونگ حرکت می‌کند و گوشی‌های همراه مقرون‌به‌صرفه‌ای با مشخصات فوق‌العاده عرضه می‌کند و در زمینه‌ی طراحی نیز محصولات جذاب و متنوعی نظیر شیائومی می میکس تولید کرده است. با این حال، این شرکت مطرح بخش اعظم موفقیت خود را بازار آسیا کسب کرده است و به نظر می‌رسد امکان گسترش محدوده‌ی فروش خود را حداقل به این زودی‌ نخواهد داشت.

در مصاحبه‌ی اخیر ریچارد لای از وب‌سایت Engadget، با  وانگ شیانگ، معاون ارشد شیائومی که اخیرا جانشین هوگو بارا در این شرکت شد، وی فاش کرد که کمپانی متبوعش به علت کمبود منابع ناشی از خدمت‌رسانی به ۳۰۰ منطقه‌ی مختلف، در حال حاضر برای عرضه‌ی محصول در ایالات متحده آمادگی ندارد.

وانگ در بیانیه‌ی خود اعلام کرد:

با وجود اینکه وانگ حضور شیائومی را در بازار ایالات متحده یا اروپا منتفی ندانست؛ اما از سخنان وی می‌توان فهمید که آن‌ها به این زودی‌ها آمادگی حضور در بازارهای غربی را نخواهند داشت.

در سال گذشته، اعلام شده بود که این شرکت می‌تواند ظرف مدت ۱ تا ۲ سال آینده به بازار ایالات متحده وارد شود؛ اما بر اساس این اظهارات جدید، مطمئن هستیم که تحقق این مسئله بیش از این‌ها زمان خواهد برد.

مطالب مشابه

نظرات

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود

درخواست ناموفق بود