اپل اپلیکیشن اتوماسیون Workflow را خریداری کرد

اپل اپلیکیشن اتوماسیون Workflow را خریداری کرد

شرکت اپل اپلیکیشن Workflow ویژه خودکارسازی فرایندها در iOS را خریداری کرد. به این ترتیب، خدمات این سرویس از این به بعد به‌طور رایگان پیش روی کاربران iOS قرار خواهد گرفت.

اپلیکیشن Workflow امکان برقراری ارتباط با نرم‌افزارها و سرویس‌های دیگر را فراهم کرده است تا میان‌بری جذاب برای دسترسی و اجرای سریع فرایندها در اختیار داشته باشید. به‌عنوان مثال می‌توانید از این نرم‌افزار برای زمان‌بندی و ارسال به‌موقع پیامک برای دیگران استفاده کنید تا به آن‌ها اطلاع دهید دیرتر از زمان مشخص به جلسه کاری خود می‌رسید. پیدا کردن فروشگاه در نزدیکی موقعیت مکانی شما، یافتن فایل‌های PDF از صفحات وب و حتی ضبط یادداشت‌های صوتی از دیگر قابلیت‌های کاربردی این نرم‌افزار هستند.

هنوز جزئیات این قرارداد منتشر نشده، اما نکته جالب توجه این است که اپل نه‌تنها به حیات این سرویس پایان نداده، بلکه تیم کاری ورک فلو را به چارت سازمانی خود اضافه کرده و این ابزار کاربردی را به‌طور رایگان پیش روی کاربران خود قرار داده است. شرکت اپل ضمن تأیید کلیات این قرارداد، در بیانیه‌ای این‌چنین به خرید Workflow واکنش نشان داده است:

نرم‌افزار Workflow در سال ۲۰۱۵ و در رویداد Apple Design Award، با توجه به قابلیت‌های کاربردی که پیش روی کاربران iOS قرار می‌دهد عنوان اپلیکیشن برتر را به خود اختصاص داد. به‌طور ویژه می‌توان به تعامل مخصوص این اپلیکیشن با VoiceOver اشاره کرد. تعاملی که خروجی آن عرضه رابط کاربری ویژه حتی برای استفاده افراد نابینا و کم‌بینا بوده است.

با این اوصاف، اگر شما تاکنون به هر دلیلی تجربه استفاده از یکی از برترین‌ اپلیکیشن‌های ارائه‌شده برای iOS نداشته‌اید، حالا زمان دانلود آن رسیده است. این نرم‌افزار، تعامل ویژه‌ای با سایر اپلیکیشن‌ها دارد و حتی می‌توانید از طریق اپل واچ هم به سرویس‌های آن دسترسی داشته باشید. برای دانلود این اپلیکیشن کافی است به این لینک مراجعه کنید.

منبع thenextweb
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده