هواوی با ارزش ترین برند گوشی هوشمند چینی شد

هواوی با ارزش ترین برند گوشی هوشمند چینی شد

در لیست ۱۰۰ برند برتر چینی که توسط BrandZ منتشر شده، هواوی به‌عنوان برترین برند کشور چین در بین تولیدکنندگان گوشی‌ هوشمند شناخته شده است.

BrandZ لیست ۱۰۰ برند برتر چینی را برای سال مالی ۲۰۱۷ منتشر کرده که بر اساس آن، هواوی موفق شده است در کنار کسب رتبه ششم در رده‌بندی کلی، عنوان برترین برند تولیدکننده‌ی گوشی‌ هوشمند را به خود اختصاص دهد. هواوی پس از تِن‌سنت، علی‌بابا، چاینا موبایل، آی‌سی‌بی‌‌سی و بایدو که فعالیت آن‌ها در حوزه تولید گوشی هوشمند نیست، در رتبه‌ی ششم قرار گرفته و در نتیجه، در میان تولیدکنندگان گوشی‌ هوشمند چینی، باارزش‌ترین برند موجود است.

رده بندی BrandZ برای چین

بر اساس اطلاعات ارائه‌شده، ارزش برند هواوی طی سال جاری میلادی بیش از ۲۰ میلیارد دلار رشد کرده که شامل رشدی ۱۰ درصدی در طول یک سال است. هواوی در رده‌بندی کلی ترقی ۷ پله‌ای را شاهد بوده و موفق شده است در طول ۱۲ ماه از رتبه‌ی سیزدهم به ششم برسد. هواوی همچنین موفق شده است جایزه‌ی Fastest Growing Global Brand Builder را نیز به خود اختصاص دهد. این کمپانی چینی در طول یک سال اخیر نزدیک به ۵۸ درصد از درآمد خود را از فروش خدمات و محصولات در آن‌سوی مرزهای چین به دست آورده است.

با ارزش ترین برندهای چین

در میان سایر برند‌های باارزش چینی، لنوو در جایگاه دوم قرار دارد. ارزش برند این کمپانی با وجود کاهش ۱۳ درصدی بیش از ۳ میلیارد دلار است. اوپو نیز موفق شده ارزش برند خود را به طرز بسیار حیرت‌آوری بالا ببرد. ارزش برند اپو از سال ۲۰۱۴ به این سو بیش از ۱۵۷ درصد افزایش یافته است.

منبع gizmochina
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده