نوکیا برنامه‌هایی در سر دارد؛ رونمایی محصولی مرموز

نوکیا برنامه‌هایی در سر دارد؛ رونمایی محصولی مرموز

نوکیا، بخشی از کمپانی که مایکروسافت صاحب آن نیست امروز تصویری توییت کرده که در آن عبارت "up to something" در کنار جعبه رمزآلود مشکی رنگ نشان داده شده است. اینطور که مشخص است نوکیا در شرف رونمایی از یک محصول جدید است.

از چیستی این جعبه اصلا سرنخی در دست نیست. همانطور که اطلاع دارید بخش سرویس‌ها و دستگاه‌های این شرکت فنلاندی چندی پیش به صورت کامل تحت تملک مایکروسافت درآمد. پس به احتمال زیاد این بسته ربطی به موبایل یا ویندوزفون ندارد. به جای آن، احتمالا باید از این جعبه سیاه انتظار چیزی مرتبط با دستگاه‌های استریم کننده را داشته باشیم.

nokia-box

البته این حدس نیز پشتوانه قوی ندارد و نوکیا نیز در بازار استریم رسانه‌ای نقشی نداشته و این گمان تنها از شیوه طراحی این جعبه برگرفته شده است. طراحی که ست‌-‌تاپ باکس‌های مثل Roku، اپل تی‌وی، نکسوس پلیر و غیره را به یاد می‌آورد. با این‌حال نوکیا هنوز اصول و بنیه ورود به بازار موبایل را دارد و شاید این وسیله دستگاهی برای ارتباط بین گوشی یا تبلت و یک تلویزیون باشد.

نمی‌توان حدس و گفته ای بیشتر درباره این دستگاه مشکی رنگ با برند نوکیا داشت و برای اطلاع بیشتر از آن باید تا فردا صبر کنیم تا ببینیم نوکیا در درون این جعبه چه چیزی را پنهان کرده است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده