راهکار احتمالی اپل برای افزایش ظرفیت باتری آیفون 8

راهکار احتمالی اپل برای افزایش ظرفیت باتری آیفون 8

به ادعای مینگ چی کو، اپل از طراحی جدید بورد آیفون 8 برای افزایش ظرفیت باتری این پرچم‌دار استفاده خواهد کرد.

مینگ چی کو، تحلیلگر مطرح شرکت KGI Securities مدعی شده است بورد منطقی ویژه آیفون 8 شرکت اپل به نحوی طراحی خواهد شد تا صفحه‌نمایش OLED پرچم‌دار جدید را در ابعاد ۴.۷ اینچی جای دهد و در عین حال، عملکرد باتری را به سطح عملکرد باتری یک آیفون ۵.۵ اینچی ارتقاء دهد. این تحلیلگر پیش‌بینی کرده است در iPhone 8 از باتری ۲۷۰۰ میلی‌آمپری دوسلولی L شکل استفاده شود.

این تحلیلگر معتقد است از آنجایی که در سه تا پنج سال آینده شاهد پیشرفت چشمگیری در مواد مورد استفاده در تولید باتری‌ها و فرایند تولید این تجهیزات نخواهیم بود، به‌کارگیری بوردهای این‌چنینی می‌تواند فضای لازم را برای تعبیه باتری‌هایی با ظرفیت بالاتر در دستگاه‌های الکترونیکی فراهم کند.

با این تفاسیر و از آنجایی که صفحه‌نمایش‌های OLED مصرف به‌مراتب کم‌تری در مقایسه با صفحه‌نمایش‌های LCD دارند، انتظار می‌رود عملکرد باتری آیفون 8 مجهز به صفحه‌نمایش OLED بهتر از آیفونی ۵.۵ اینچی با صفحه‌نمایش سنتی LCD باشد.


آیفون ۱۱ / آیفون ۱۱ پرو

برای مطالعه‌ی تمام مطالب مرتبط با گوشی‌های جدید اپل شامل مشخصات فنی، قیمت، تصاویر و ویدیوی نگاه نزدیک، به صفحه‌‌های آیفون 11 پرو، آیفون 11 پرو مکس و آیفون 11 مراجعه کنید.

منبع Macrumors

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید