تغییر پوسته تلگرام در موبایل به مرحله آزمایشی رسید

تغییر پوسته تلگرام در موبایل به مرحله آزمایشی رسید

تصاویر منتشرشده نشان می‌دهند که قابلیت تغییر پوسته‌ی تلگرام به‌صورت آزمایشی در نسخه‌ی موبایل این اپلیکیشن نیز اجرایی شده است و احتمالا در بروزرسانی بعدی شاهد اضافه شدن این ویژگی خواهیم بود. 

امکان تغییر پوسته‌ی تلگرام یکی از ویژگی‌های جذابی بود که چندی پیش به نسخه‌ی دسکتاپ تلگرام اضافه شد و استقبال زیاد کاربران را به همراه داشت. در همان روزها تلگرام در توییتر و در پاسخ به کاربران تأیید کرد که این ویژگی به‌زودی به نسخه‌ی موبایل نیز خواهد آمد. حال تصاویری از امتحان آزمایشی این ویژگی در نسخه‌ی موبایل منتشر شده است که نشان از آماده شدن این قابلیت دارد.

 

آن‌طور که در تصاویر مشخص است، امکان تغییر پوسته بسیار فراتر از انتخاب کلی یک تم است و کاربر می‌تواند در تمام جزییات آن دخالت داشته باشد و رنگ همه چیز را آن‌طور که دوست دارد، تغییر دهد. در حال حاضر تنها چیزی که از عکس‌های منتشرشده برداشت می‌شود، امکان تغییر رنگ اجزا است و مشخص نیست آیا موارد دیگری همچون تغییر شکل باکس پیام‌ها نیز امکان‌پذیر خواهد بود یا خیر.

همچنین تلگرام در خبر مربوط به «انتشار تلگرام برای ساعت‌های هوشمند» اعلام کرد که نسخه‌ی AndroidWear تلگرام از چند پوسته مختلف پشتیبانی خواهد کرد و در ادامه اشاره کرده است که این ویژگی به‌زودی (شاید در نسخه‌ی بعدی) به نسخه موبایل تلگرام نیز اضافه خواهد شد.

منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده