اپل حالت تئاتر را به اپل واچ اضافه می‌کند

اپل حالت تئاتر را به اپل واچ اضافه می‌کند

اپل قصد دارد با آپدیت WatchOS 3.2 قابلیتی مشابه حالت تئاتر اندروید ور را به ساعت هوشمند اپل واچ بیاورد.

یکی از قابلیت‌های اپل واچ این است که وقتی مچ دست خود را بالا می‌آورید، صفحه نمایش ساعت به‌صورت خودکار روشن می‌شود تا بتوانید اعلانات یا زمان را چک کنید. البته گاهی اوقات این قابلیت می‌تواند آزاردهنده باشد. برای مثال زمانی که در سینما نشسته‌اید، نور نمایشگر اپل واچ می‌تواند اعتراض کسانی را که در سالن حضور دارند، برانگیزد.

در حال حاضر گوگل برای ساعت‌های هوشمند مبتنی بر اندروید ور راه‌حلی در نظر گرفته است که به آن حالت تئاتر گفته می‌شود. زمانی که کاربر این حالت را فعال کند، روشن شدن خودکار صفحه نمایش و هشدار اعلانات به حالت غیرفعال خواهند رفت تا کاربر بتواند از تماشای فیلم در سینما لذت ببرد.

حال به نظر می‌رسد اپل نیز قصد دارد در آپدیت جدید خود که WatchOS 3.2 نام دارد، این قابلیت را نیز به اپل واچ اضافه کند. تصاویری از این حالت منتشر شده است، اما هنوز مورد تأیید اپل قرار نگرفته‌اند.

حالت تئاتر به کاربران اجازه می‌دهد صفحه نمایش و صدا را در زمان پخش فیلم غیرفعال کنند. با این حساب حتی زمانی که مچ دستتان را بالا بیاورید نیز اپل واچ فعال نمی‌شود. البته شما متوجه اعلانات خواهید شد و اگر بخواهید آن‌ها را مشاهده کنید، کافی است صفحه نمایش را لمس کنید یا دکمه دیجیتال کراون را بفشارید.

آپدیت WatchOS 3.2 قرار است شامل قابلیت SiriKit نیز باشد که سال گذشته معرفی شد. این کیت به توسعه‌دهندگان اجازه می‌دهد از قابلیت‌های سیری در اپلیکیشن‌های خود استفاده کنند. هنوز مشخص نیست اپل قصد دارد در چه زمانی آپدیت جدید برای اپل واچ را عرضه کند.


منبع mashable

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید