زومیت را در تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید

زومیت را در تلگرام و اینستاگرام دنبال کنید

زومیت در شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام و تلگرام حضور پررنگی دارد و علاوه بر بازتاب بخشی از اخبار اصلی، ویدیوهای جذاب، آپدیت اپلیکیشن‌ها و موارد جالب توجه دیگری را به کاربران ارائه می‌دهد.

پیچ اینستاگرام و کانال تلگرام زومیت چند ماهی است که به‌طور جدی فعالیت خود را آغاز کرده‌اند و خوشبختانه در همین مدت کم توانسته‌اند بیش از ۲۱ هزار مخاطب در تلگرام و نزدیک به ۶۸ هزار مخاطب در اینستاگرام جذب کنند. سعی ما این بوده است که در پیج و کانال زومیت، فعالیتی متفاوت با سایت در پیش بگیریم به‌طوری که شبکه‌های اجتماعی ما، تنها بازتاب‌دهنده‌ی صرفِ خبرهای سایت نباشند و کاربر بتواند با عضویت در آن، علاوه بر آنکه در جریان خبرهای مهم سایت قرار بگیرد، از مطالب متنوع و جذاب دیگری نیز بهره‌مند شود.

یکی از اصلی‌ترین مطالب اینستاگرام و تلگرام زومیت مربوط به ویدیوهای جذاب در رابطه با فناوری و علمی و موارد هیجان‌انگیز دیگر است که طیف وسیعی از موضوعات را در بر می‌گیرد. شما می‌توانید ویدیو‌های وایرال با هر نوع موضوع مرتبط با تکنولوژی و علم را در کانال و پیج زومیت مشاهده کنید. مواردی همچون معرفی جدیدترین اختراعات و تجهیزات ساخته‌شده، آیتم‌های اسلوموشن، آزمایش‌های جالب شیمی، معرفی ترفندها و آموزش‌های جالب و‌ ... تنها بخشی از مواردی هستند که به‌صورت ویدیو در پیج‌های زومیت منتشر می‌شوند. بخشی از این ویدیوها که وجود صدا برای آن‌ها ضروری نیست، به‌صورت گیف منتشر خواهند شد.

در کنار تمام مطالب جذاب و متنوعی که در کانال و پیج زومیت منتشر می‌شود، اخبار تکنولوژی و فناوری روز را فراموش نکرده‌ایم و روزانه به‌صورت منتخب حداقل ۶ تا ۸ مورد از خبرهای مهم سایت را نیز بازتاب خواهیم داد. در پست‌های خبری شما علاوه بر مشاهده‌ی عکس و تیتر مطلب، به لینک آن هم دسترسی خواهید داشت و می‌توانید با لمس روی آن، مستقیما وارد مطلب مورد نظر شوید و آن را مطالعه کنید.

یکی از جدیدترین بخش‌هایی که در کانال زومیت اضافه شده است و از امروز شاهد فعالیت گسترده‌تری آن خواهید بود؛ انتشار فایل آپدیت اپلیکیشن‌های «ارتباطی و اجتماعی» مهم همچون تلگرام، اینستاگرام، واتس‌اپ و‌ موارد مشابه است. از آنجایی که ممکن است بسیاری از کاربران در دریافت فایل‌های آپدیت از پلی‌استور مشکل داشته باشند یا با تأخیر از بروزرسانی اپلیکیشن‌های محبوب خود باخبر شوند؛ از این پس تصمیم داریم خبر بروزرسانی و فایل آپدیت را (در صورتی که شامل مواردی به‌جز رفع باگ باشد) به‌محض انتشار در کانال زومیت نیز منتشر کنیم.


منبع زومیت

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید