تابستان و زمستان با یک دستگاه بدون هزینه اضافی

پنج‌شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
با شروع زودهنگام فصل سرما شاید راه‌حلی غیرعادی برای مقابله با آن، بتواند بهترین راه پیش رو باشد.
تبلیغات

سرمای ناگهانی پاییز امسال و ادامه قطعی آن در سردترین فصل سال، خانواده‌های ایرانی را به صرافت بهره‌گیری از بهترین و مناسب‌ترین سیستم گرمایشی در بازار انداخته است؛ اما آن‌ها در بازار با توصیه‌ای عجیب مواجه شده‌اند؛ چرا کولر نمی‌خرید؟

تعجب ندارد. کولر گازی یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای همه مصرف‌کنندگان محسوب می‌شود، زیرا این کولرها نه‌تنها در تابستان به‌راحتی هوای داخل خانه را خنک می‌کنند، بلکه در فصل سرما نیز عملکرد بسیار خوبی دارند و بدون دردسرهای اضافی مثل نصب و راه‌اندازی یا بیشتر کردن مصرف انرژی، به‌راحتی فضای خانه را گرم می‌کنند.

به‌صورت عمومی و معمول در خانه‌های نوساز، سیستم‌های گرمایشی برای هر واحد به‌طور مجزا در نظر گرفته می‌شود. این سیستم‌ها می‌تواند از انواع گرمایش از کف، پکیج‌های گرمایشی و نصب رادیاتور، تأمین موتورخانه‌های گرمایشی و نصب رادیاتور یا از سیستم‌های چیلر و دستگاه‌های صنعتی و نصب فن‌کوئل یا کولرهای گازی اسپیلت باشد.

عبور از المنت‌های خاطره ساز!

در کولرهای گازی سرمایشی/گرمایشی، گرمایش از طریق سیکل معکوس یا گرمایش کمپرسور تامین می‌شود و بر خلاف باور بعضی از مردم که فکر می‌کنند در کولر هم از المنت یا گرم‌کنندهای مختلف استفاده می‌شود، اما این کمپرسور جادویی و منحصر به‌فرد است که وظیفه گرمایش را برعهده دارد.

چرا با کولر گازی گرم شویم؟

این ویژگی‌های مهمی است که صدها هزار نفر را مجاب به استفاده از کولرهای گازی کرده است:

گرما‌دهی یکنواخت :

در کولرهای گازی به خاطر اینکه گرمایش ایجادشده توسط دستگاه از طریق انتشار باد در جهات مختلف (‌بالا، پائین، چپ، راست) در کل فضا پخش می‌شود، پس خیلی سریع‌تر محیط مورد نظر به گرمای مطلوب می‌رسد. همچنین پخش هوای گرم نیز بسیار مناسب‌تر است و باعث می‌شود گرما در کل محیط به‌صورت یکنواخت پخش شود. کولرهای گازی پیشرفته این خواسته را به نحو تحسین‌برانگیزی برآورده می‌کنند. انتشار باد تا ۲۰ متر در چهار جهت و استفاده از دمپرهای با دقت طراحی‌شده، گرمادهی سریع و یکنواخت محیط را به همراه می‌آورند.

صرفه‌جویی در مصرف برق :

به دلیل داشتن ترموستات و امکانِ دادن دمای مورد نیاز به دستگاه، می‌توان همیشه دمای مطلوبی در محیط داشت و این موضوع باعث می‌شود از اتلاف انرژی و مصرف برق زیاد جلوگیری شود. 

کاهش مصرف انرژی :

تکنولوژی اینورتر با بهره‌گیری از فناوری اسمارت اسکن با کاهش ۶۰+۱۳ درصدی (یعنی ۷۳ درصدی) مصرف انرژی در حقیقت جامعه طراحان و مهندسان صنایع تهویه مطبوع را حیرت‌زده کرده است. 

پاک‌سازی محیط و جلوگیری از حوادث

با استفاده از این وسیله دیگر از بوی گاز و احتمال خفگی یا هوای سنگینی که به‌موجب کار‌کرد بخاری‌های گازی در محیط زندگی یا کاری ما به وجود می‌آید، خبری نخواهد بود و حتی فیلترهای تصفیه هوای موجود در این دستگاه‌ها نیز باعث می‌شوند که محیطی عاری از باکتری و ویروس و گردوخاک داشته باشیم.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات