سامسونگ، تلفن و تبلت های گالکسی تولیدی 2011 را به نسخه 4 اندروید بروز می کند

سامسونگ، تلفن و تبلت های گالکسی تولیدی 2011 را به نسخه 4 اندروید بروز می کند

چندی پیش سونی اریکسون اعلام کرد که برای گوشی های هوشمند تولید شده در سال 2011 خود نسخه ساندویچ بستنی اندروید را ارائه خواهد کرد. HTC و موتورولا نیز مدل های خاصی را به نسخه 4 اندروید به روز رسانی خواهند کرد. اما امروز سامسونگ نیز خبر خوشی را صاحبان Galaxy S2، Galaxy Note، و برخی مدل های Galaxy Tab داد و اعلام کرد که بروز رسانی اندروید 4.0 برای ابزارهای تولیدی سال 2011 ارائه خواهد شد.

سامسونگ در وبلاگ خود اعلام کرده که بیشتر (شاید همه) تولیدات 2011 سری گالکسی این شرکت به نسخه ساندویچ بستنی اندروید به روز رسانی خواهند شد. بنابراین باید به زودی منتظر به روز رسانی Galaxy S II، Galaxy Note و برخی مدل های Galaxy Tab باشیم. مطمئنا دو گوشی نام برده، در بالای این لیست قرار دارند و احتمالا به روز رسانی آن ها در سه ماهه اول سال پیش رو ارائه می شود.

البته بنا به تجربه، احتمالا همه نسخه های این گوشی ها همزمان به روز رسانی نخواهند شد. مثلا گالکسی اس 2 Unlocked احتمالا چند هفته زودتر از نسخه شرکت های کریر آمریکایی به روز رسانی خواهد شد.

همچنین با توجه به اینکه AT&T ویرایش های مختلفی از این گوشی را دارد، احتمالا باید چند نسخه از این به روزرسانی تهیه و ارائه شود.

معلوم نیست که این به روز رسانی ها در ابتدای سال خواهد بود یا در پایان سه ماهه اول، اما از آنجا که موتورولا اعلام کرده به روز رسانی هایش را تا سه چهار ماه دیگر ارائه می کند شاید بتوان نتیجه گرفت در مورد سامسونگ نیز وضعیت همین گونه خواهد بود.

منبع: CNET

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده