طرح پاییزی رایتل برای دانشجویان ایرانی

طرح پاییزی رایتل برای دانشجویان ایرانی

در طرح دانشجو، رایتل 12 گیگابایت اینترنت، 30 هزار دقیقه مکالمه درون شبکه و 30 هزار پیامک درون شبکه به دانشجویان سراسر کشور هدیه می‌دهد. دانشجویان می‌توانند با خرید یک سیم کارت اعتباری رایتل از هدایای ویژه‌ای که این اپراتور برای آنها در فصل پاییز در نظر گرفته بهره‌مند شوند.

با توجه به شروع سال تحصیلی جدید، رایتل با ارایه طرح ویژه ای برای دانشجویان، بهره مندی از خدمات ارزان را برای این دسته از مشترکان میسر نموده است.

در این طرح که از اول آبان ماه آغاز و تا مدت محدود ادامه دارد، دانشجویان سراسر کشور می توانند در بازه زمانی اجرای طرح، اقدام به خرید سیم کارت های اعتباری رایتل با ویژگی های خاص کنند.

در این طرح، سیم کارت اعتباری دانشجو با هدایای بسته آغازین (بسته 3 ماهه) به مشترک ارائه می گردد که دانشجویان برای بهره بردن از هدایای ویژه این طرح لازم است با ارائه کارت دانشجوی و پرداخت هزینه 200 هزار ریال نسبت به تهیه سیم کارت اقدام نمایند.

گفتنی است هدایای این طرح شامل 12 گیگابایت اینترنت (6 گیگابایت + 6 گیگابایت در ساعات افت مصرف)، 30 هزار دقیقه مکالمه درون شبکه و 30 هزار پیامک درون شبکه همگی به مدت سه ماه خواهد بود. البته ترافیک اینترنت همراه برای هر ماه مجزا بوده و کاربر می‌تواند در هر ماه 4 گیگابایت (2 گیگابایت+ 2 گیگابایت در ساعات افت مصرف را استفاده کند). ضمن این که به جز ماه اول، یعنی در ماه‌های دوم و سوم اجرای این طرح تنها ۷ روز فرصت دارید تا از ترافیک 4 گیگابایتی خود استفاده کنید و پس از آن در صورت اتصال به اینترنت، از شارژ حساب شما کم خواهد  شد.

لازم به ذکر است بهره مندی از مزایای این طرح تنها با ارائه کارت دانشجویی امکان پذیر است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده