کسب ۲۱ جایزه خلاقیت CES 2017 توسط ال جی

کسب ۲۱ جایزه خلاقیت CES 2017 توسط ال جی

ال‌جی توانسته در CES 2017 جایزه‌های متعددی -به خصوص توسط تلویزیون سری Signature خود- دریافت کند.

متنی که در ادامه می‌خوانید توسط دفتر ال‌جی در ایران در اختیار زومیت قرار داده شده است. 

ال‌جی پنجمین جایزه خلاقیت CES را برای تلویزیون OLED خود دریافت کرد و برای دومین سال متوالی تلویزیون اولد LG SIGNATURE عنوان «خلاقانه‌ترین» دستگاه را به خود اختصاص داد.

انجمن فناوری‌های مصرفی (CTA) نوآوری‌های منحصربه‌فرد شرکت ال‌جی در فناوری و طراحی را با اعطای ۲۱ جایزه ابتکار در CES 2017 به رسمیت شناخت و تحسین کرد. از جمله جوایز نوآوری تعلق گرفته می‌توان از سری محصولات LG SIGNATURE، تلویزیون OLED و تلفن پیشرفته، هوشمند و چندرسانه‌ای ال‌جی V20 نام برد. امسال، پنجمین سال متوالی است که تلویزیون OLED ال‌جی جایزه نوآوری CES را دریافت می‌کند.

امسال پنجاهمین سالگرد برگزاری نمایشگاه CES 2017 به عنوان بزرگ‌ترین نمایشگاه تجاری فناوری دنیا است که ال‌جی و شرکت تابعه‌اش یعنی Zenith، از زمان تأسیس این نمایشگاه یعنی سال ۱۹۶۷، در آن شرکت داشته‌اند. ال‌جی در ۱۱ رده بسیار رقابتی مورد تقدیر و تحسین قرار گرفت که شامل لوازم خانگی، تجهیزات صوتی و تصویری و لوازم جانبی، تلفن‌های همراه بی‌سیم و لوازم جانبی آن، نمایشگر‌های پخش ویدئو، خانه هوشمند، هدفون، فناوری برای دنیای بهتر، فناوری‌های پایدار و دوست‌دار محیط زیست، دستگاه‌های پخش‌کننده همراه و لوازم جانبی کامپیوتر بود. محصولات برنده جایزه در نمایشگاه CES  2017 در لاس‌وگاس از ۵ تا ۸ ژانویه ۲۰۱۷ به نمایش درخواهند آمد.

در میان محصولات ال‌جی، سری محصولات LG SIGNATURE در کسب جوایز نوآوری در CES 2017 پیشتاز بودند. از تلویزیون‌ها، ماشین‌های لباسشویی و ظرفشویی تقدیر شد. محصولات LG SIGNATURE ترکیبی از فناوری‌های پیشرفته ال‌جی و طراحی با کلاس جهانی و توجه ویژه به جزییات هستند که برای مشتریان امروز ال‌جی در نظر گرفته‌ شده‌اند. نسل دوم تلویزیون LG SIGNATURE OLED که در نمایشگاه CES 2017 پرده‌برداری خواهد شد، بالاترین افتخارات صنعت را با کسب جایزه «بهترین نوآوری‌ها» برای دومین سال متوالی دریافت کرد.

جوایز ابتکار CES که توسط CTA پشتیبانی می‌شود و جامعه‌ی طراحان صنعتی امریکا آن را تأیید می‌کنند، هر سال توسط هیئتی از طراحان صنعتی مشهور، مهندسان و خبرنگاران که در زمینه‌های مختلفی صاحب‌نظر هستند انتخاب می‌شود. این جوایز ارزش کاربر، زیبایی، طراحی مبتکرانه، تأمین و ارتقای کیفیت زندگی در محصولات منتخب را مورد سنجش قرار دادند.

منبع lg

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید