اینستاگرام ویدیوهای زنده را به بخش Stories اضافه می‌کند

شنبه ۱ آبان ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
پس از آنکه فیسبوک ویدیوهای زنده را به شبکه‌ی اجتماعی خود اضافه کرد، حال اینستاگرام نیز در پی اضافه کردن این ویژگی به بخش Stories است.
تبلیغات

فیسبوک پس از اضافه کردن ویژگی ویدیوهای زنده به شبکه‌ی اجتماعی خود، حال درصدد افزودن این ویژگی به بخش Stories اینستاگرام است. براساس گزارش منتشر شده در یک وب‌سایت روسی که تصویری برگرفته از نسخه‌ی بتای اینستاگرام در اندروید را نمایش داده، به نظر می‌رسد اینستاگرام در حال آزمایش اضافه کردن ویدیوهای زنده به قسمت Stories است.در این گزارش تصاویری از رابط کاربری مربوط به این بخش قرار داده شده که نشان از اضافه شدن Go Insta در زمان استفاده از دوربین از طریق اپلیکیشن اینستاگرام دارد.

متخصصان حوزه‌ی فناوری در یک سال اخیر از اضافه شدن ویدیوهای زنده به اینستاگرام خبر می‌دهند. فیسبوک معتقد است که آینده در اختیار تجربه ی همه‌جانبه‌ی زمان حال از طریق شبکه‌های اجتماعی است، از این‌رو است که فیسبوک سرمایه‌گذاری گسترده‌ای روی واقعیت مجازی انجام داده و این استراتژی را ادامه می‌دهد.

با توجه به پیاده سازی این ویژگی در قسمت Stories می‌توان با کلیک روی هر یک از استوری‌هایی که از برچسب لایو استفاده می‌کنند، به محتوای زنده پخش شده توسط حساب‌های کاربری مورد نظر دسترسی پیدا کرد.

اینستاگرام بخش Stories را از تابستان سال جاری اضافه کرده که یک ویژگی برگرفته از اسنپ‌چت تلقی می‌شود. این ویژگی در مدت کوتاه موفق شده تا نظر بیش از ۱۰۰ میلیون کاربر را به خود جلب کند. اینستاگرام در پی آن است تا تعداد کاربران این بخش جدید را بیش از پیش افزایش دهد. آخرین تغییرات رسمی در این بخش اضافه شدن بخش Stories به تب Explore است.

نظر شما در مورد این تغییرات چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات