اپلیکیشن رسمی والپیپر گوگل در فروشگاه پلی استور قرار گرفت

اپلیکیشن رسمی والپیپر گوگل در فروشگاه پلی استور قرار گرفت

به تازگی اپلیکیشن رسمی والپیپر گوگل در فروشگاه پلی‌استور منتشر شده و حالا می‌توان این اپ را در دستگاه‌های غیر گوگلی نیز نصب کرد.

یکی از اولین امکاناتی که در پیکسل‌لانچر ارائه شد، امکان انتخاب تصاویر زمینه بود. با توجه به اینکه لانچر یاد شده به صورت انحصاری و فقط در گوشی‌های هوشمند پیکسل ارائه شده، احتمال دارد بسیاری از کاربران نیز تمایل به نصب پیکسل‌لانچر داشته باشند تا بتوانند از بخش تصاویر زمینه‌ی آن نیز استفاده کنند. اگر شما هم جزء این دسته از کاربران هستید، گوگل تصمیم گرفته تا بخش والپیپرهای لانچر مورد اشاره را به صورت یک اپلیکیشن مجزا توسعه دهد و حالا این اپ در فروشگاه پلی‌استور نیز منتشر شده است. بنابراین دارندگان گوشی‌های اندرویدی غیر پیکسلی نیز می‌توانند هم اکنون این اپلیکیشن را دانلود و از آن استفاده کنند. در ادامه‌ی مطلب با زومیت همراه باشید.

البته باید گفت که اپلیکیشن والپیپرهای گوگل، موردی نیست که به صورت جهانی همه را تحت تاثیر قرار دهد، اما قابلیت‌ها و نیز تعداد بسیار زیادی تصویر زمینه که در آن ارائه شده، احتمالا می‌تواند توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کند. علاوه بر این، می‌توان با استفاده از اپ یاد شده، هر روز به صورت خودکار یک تصویر زمینه از موضوع دلخواه را روی گوشی‌هوشمند اندرویدی خود تنظیم کنید.

افزون بر آنچه گفته شد، دارندگان دستگاه‌هایی که اندروید نوقا را اجرا می‌کنند می‌توانند با استفاده از اپلیکیشن والپیپرهای گوگل، تصاویر مجزایی را هم برای صفحه‌ی قفل گوشی انتخاب کنند. همچنین این ویژگی روی دستگاه‌های ساخت کمپانی سامسونگ نیز در دسترس قرار دارد، اما نه از طریق اپ یاد شده و به همین دلیل نمی‌توان از ویژگی تغییر خودکار تصویر زمینه‌ برای صفحه‌ی قفل در گوشی‌های سامسونگی استفاده کرد.

برای دانلود اپلیکیشن والپیپرهای گوگل می‌توانید به لینک گوگل‌پلی آن مراجعه کرده یا از طریق وب‌سایت APK Mirror نسبت به نصب آن اقدام کنید.

نظر شما در این مورد چیست؟ لطفا دیدگاه خود را در بخش نظرات با زومیت و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع androidpolice

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید