لنوو صدها نفر از کارکنان موتورولا را اخراج می کند

لنوو صدها نفر از کارکنان موتورولا را اخراج می کند

لنوو صدها نفر از کارکنان بخش موتورولا را اخراج می‌کند.

پس از انتشار گزارش وب‌سایت Droid-Life مبنی بر اخراج صدها کارمند موتورولا، لنوو به وب‌سایت ورج اعلام کرده است که دو درصد از ۵۵ هزار کارمند خود را اخراج کرده است. با زومیت همراه باشید.

این شرکت چینی به صورت دقیق مشخص نکرده است که از این تعداد ۱۱۰۰ نفری، چه تعدادی از بخش موتورولا اخراج شده‌اند. به گزارش وب‌سایت Droid-Life‌، دو منبع نزدیک به این مسئله، اخراج بیش از ۵۰ درصد نیروی کاری موتورولا را تایید می‌کنند.

در بیانیه‌ای که لنوو به وب‌سایت ورج ارسال کرده، چنین آمده است:

به عنوان قسمتی از استراتژی یکپارچه‌سازی لنوو و کسب و کار گوشی‌های هوشمند موتورولا، بخش عمده‌ای از موقعیت‌های شغلی حذف شده و لنوو به دنبال همراستا کردن سیاست‌های کمپانی جهت رقابت بهتر در بازار موبایل است.

این کمپانی همچنین ضمن تکذیب خبر مربوط به احتمال جابجایی باقی کارکنان موتورولا از دفتر شیکاگوی این شرکت به دفتر لنوو در کارولینای شمالی، اعلام کرد:

لنوو کاملا متعهد به شیکاگو است و قصد دارد تا دفتر اصلی شرکت موتورولا را در آنجا نگه دارد.

در ماه آگوست سال ۲۰۱۵ نیز لنوو در حدود ۳۲۰۰ نفر از کارکنان خود را اخراج کرد. در بیانیه‌ای که در آن زمان منتشر شد، این کمپانی وضعیت رو به زوال بازار کامپیوترهای شخصی و ساختار نامناسب بخش‌های کسب‌وکار و موبایل را از دلایل اصلی این اخراج جمعی توصیف کرده بود.

منبع mobilesyrup
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده