امکان مکالمه به روش کارآگاه گجت با بند ساعت هوشمند توسعه یافته توسط کارمندان سامسونگ

پنج‌شنبه ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۰:۱۵
مطالعه 2 دقیقه
شماری از کارمندان سامسونگ کمپانی جدیدی را با نام Innomdle تاسیس کرده‌ و گجت جدیدی را با عنوان Sgnl طراحی کرده‌اند. Sgnl که تلفظ بسیار سخت و غیرقابل درکی دارد، بندی است که ساعت‌های هوشمند را به یک گوشی تبدیل می‌کند. با زومیت همراه باشید.
تبلیغات

کمپانی Innomdle که شماری از کارمندان سامسونگ آن را تشکیل داده‌اند، گجت جدیدی را با عنوان Sgnl رونمایی کرده که در واقع یک بند ساعت با قابلیت تبدیل ساعت هوشمند به یک گوشی است. این بند بصورت فیزیکی به ساعت هوشمند متصل شده و از قابلیت اتصال بلوتوث برای برقراری ارتباط با گوشی هوشمند استفاده می‌کند. گوشی هوشمند از طریق ارتباط بلوتوث صدا را به بند ساعت هوشمند ارسال می‌کند و کاربران می‌توانند با انگشت دستی که ساعت روی مچ آن بسته شده، صدا را به گوش خود برسانند، دقیقا شبیه به حالتی که کارآگاه گجت با تلفن صحبت می‌کرد.

هیونچول چیو، مدیرعامل Innomdle در این خصوص می‌گوید:با افزایش استفاده از ساعت‌های هوشمند مساله‌ی حفظ حریم خصوصی در زمان برقراری مکالمات با ساعت‌هایی که این امکان را در اختیار کاربران قرار می‌دهند، بسیار جدی می‌شود، از این‌رو راهکارهای این چنینی می‌تواند بسیار کاربردی باشد.

این طرز فکر بسیار صحیحی است، چراکه با استفاده از انواع گجت‌های هوشمند، کاربران ترجیح می‌دهند تا حریم خصوصی خود را حفظ کنند و از این‌رو شنیدن مکالمات صوتی توسط دیگران یک مساله‌ی بزرگ است، از این‌رو کاربران ترجیح می‌دهند تا از چنین راهکارهایی استفاده کنند.

کمپانی کارمندان سامسونگ برگرفته از طرحی است که کره‌ای‌ها در کمپانی خود در پیش گرفته‌اند. براین اساس کارمندان سامسونگ می‌توانند ایده‌های خود را بدون نیاز به خروج از کمپانی توسعه داده و حتی از سوی سامسونگ نیز حمایت شوند.

باید دید که آیا این محصول می‌تواند نظر کاربران را به سمت خود جلب کند؟ نظر شما در این خصوص چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات