تصویر تبلیغاتی ایسوس برای نمایشگاه IFA 2016 منتشر شد

پنج‌شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
در حالی که قرار است رویداد IFA 2016 از ۲ تا ۷ سپتامبر (۱۲ تا ۱۷ شهریور) در شهر برلین آلمان برگزار شود، امروز تصویر تبلیغاتی ایسوس برای مراسم نطق اصلی این کمپانی در ایفا ۲۰۱۶ منتشر شد. ایسوس عنوان «شگفت‌انگیزها وارد می‌شوند» را برای مراسم خود در نظر گرفته است.
تبلیغات

تا دو هفته‌ی دیگر ایفا ۲۰۱۶ در شهر برلین آلمان برگزار خوهد شد تا دوباره شاهد هنرنمایی کمپانی کوچک و بزرگ فعال در حوزه‌ی تکنولوژی باشیم. ایسوس از جمله کمپانی‌های فعال در این رویداد است که به نظر می‌رسد با دست پر به آلمان وارد خواهد شد.

این کمپانی تایوانی قرار است نطق اصلی خود را ۳۱ آگوست (۱۰ شهریور) و در فاصله‌ی دو روز مانده به افتتاح رسمی نمایشگاه ایفا ۲۰۱۶ برگزار کند. ایسوس برای مراسم خود عنوان «شگفت‌انگیزها وارد می‌شوند» را انتخاب کرده است که براین اساس باید منتظر اتفاقات جالبی باشیم. امروز تصویر تبلیغاتی مراسم ایسوس نیز منتشر شده است.

براساس تصویر منتشر شده تصویری کره‌ی زمین با خط افق و تابش نور خورشید را می‌بینیم که گفته می‌شود اتفاقات بزرگی در راه است. شاید باید منتظر عضوی جدیدی از خانواده‌ی ذن‌فون‌ها، یک تبلت یا حتی یک ساعت هوشمند جدید از ایسوس باشیم. البته گفته می‌شود احتمال دارد محصولی جدید از این برند یا تلفیقی از دیگر محصولات ایسوس را نیز شاهد باشیم.

تا این زمان برگزاری IFA 2016 برلین زمان زیادی باقی نمانده است و با پوشش لحظه‌ای زومیت از اخبار و حواشی بزرگترین رویداد حوزه‌ی فناوری، تمامی زوایای پیدا و پنهان محصولات معرفی شده در این نمایشگاه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات