ال‌ جی احتمالا برخی از قطعات مورد نیاز سامسونگ را تامین خواهد کرد

ال‌ جی احتمالا برخی از قطعات مورد نیاز سامسونگ را تامین خواهد کرد

شرکت سامسونگ به منظور متنوع و باثبات کردن زنجیره‌ی تامین خود، در حال مذاکره با تامین‌کنندگان مختلفی است، بر همین اساس این شرکت برای ساخت قطعه‌‌ای که احتمالا در گلکسی اس ۸ به کار گرفته خواهد شد، در حال مذاکره با شرکت ال‌جی است. با زومیت همراه باشید.

قطعات مورد نیاز سامسونگ را طیف گسترده‌ای از تامین‌کنندگان کره‌ای و چینی تامین می‌کنند، اما این شرکت رابطه‌ی قابل توجهی با رقیب محلی خود،‌ ‌ال‌جی نداشته است. به نظر می‌رسد که این روند در آینده‌ای نزدیک تغییر کند، چرا که گفته می‌شود شرکت سامسونگ در حال مذاکره با LG Innotek، بخش تولید قطعات LG Group است تا تولید قطعه‌ی “2 metal chip-on film” را به این شرکت سفارش دهد. این قطعه در پرچمداران گلکسی اس آینده به کار گرفته خواهد شد.

قطعه‌ی 2 metal chip-on film برای اتصال پنل صفحه‌نمایش به برد یا چیپ‌ست در یک گوشی هوشمند استفاده می‌شود. این قطعه انعطاف‌پذیر است، بنابراین از آن می‌توان در دستگاه‌هایی با سطوح خمیده مانند گوشی‌های سری اج، استفاده کرد. گفته می‌شود LG Innotek تولید انبوه این قطعه را از نیمه‌ی دوم سال جاری آغاز خواهد کرد. در حال حاضر اطلاعاتی در خصوص جزئیات این مشارکت و میزان آن، در دست نیست. به گفته‌ی یکی از مقامات سامسونگ، این شرکت در حال مذاکره با چند تامین‌کننده برای متنوع ساختن و باثبات کردن زنجیره‌ی تامین خود است. پرچمدار گلکسی اس آینده‌ی سامسونگ که احتمالا با نام گلکسی اس ۸ معرفی خواهد شد، تا اوایل سال آینده‌ی میلادی از راه نخواهد رسید. احتمالا این گوشی به نخستین پرچمدار سامسونگ بدل خواهد شد که از قطعه‌ی 2 metal chip-on film ال‌جی بهره می‌برد.

منبع sammobile
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده