هواوی، سامسونگ را به دلیل زیر پاگذاشتن پتنت دیگری تحت تعقیب قرار داد

هواوی، سامسونگ را به دلیل زیر پاگذاشتن پتنت دیگری تحت تعقیب قرار داد

بنابر گزارش‌های منتشر شده هواوی از  سامسونگ به دلیل زیر پاگذاشتن پتنت این کمپانی چینی شکایت کرده است. هواوی به دلیل سواستفاده از این پتنت، طلب ۱۲ میلیون دلار غرامت کرده است. با زومیت همراه باشید.

براساس گزارش جدید منتشر شده کمپانی چینی هواوی بار دیگر یک پرونده‌ی دیگر علیه‌ سامسونگ به راه انداخته است که دلیل آن زیر پاگذاشتن یکی دیگر از پتنت‌های این کمپانی چینی است. به نظر می‌رسد سامسونگ در پرچمدارانش از فناوری‌های استفاده کرده که پتنت آن متعلق به کمپانی چینی است و از این‌رو این کمپانی چینی ۱۲ میلیون دلار غرامت را از دادگاه درخواست کرده است.

براساس اطلاعات ارائه شده این کمپانی چینی برای اثبات ادعای خود، زیر نظر دادگاه شماری از پرچمداران سامسونگ را همچون گلکسی اس ۷، گلکسی اس ۷ اج و گلکسی جی ۵ مال خود کرده است. هواوی با انجام تست‌هایی روی هر سه گوشی هوشمند این موضوع را اثبات کرده که کره‌ای‌ها یکی از پتنت‌های هواوی را بدون کسب اجازه در گوشی‌هوشمند مورد استفاده قرار داده است. هنوز مشخص نیست که کره‌ای‌ها کدامیک از پتنت‌های مربوط به هواوی را مورد استفاده قرار داده و چه فناوری را کپی کرده‌اند، اما به نظر می‌رسد این فناوری در رابطه با راهکارهای فنی مرتبط با نمایشگر است که در پنج ژوئن سال ۲۰۱۱ میلادی به ثبت رسیده است.

این برای اولین بار نیست که دو کمپانی هواوی و سامسونگ روبروی همدیگر قرار گرفته‌اند. در ماه می، هواوی از سامسونگ درخواست جبران خسارت به دلیل استفاده از فناوری نسل چهارم ارتباطات موبایل کرد که از سیستم‌ها و اینترفیس نرم‌افزاری در آخرین گوشی‌های هوشمند عرضه شده در بازار کره‌ی جنوبی مورد استفاده قرار گرفته بود.

هنوز هیچ یک از دو کمپانی سامسونگ و هواوی اطلاعاتی را در این خصوص ارائه نکرده و بصورت عمومی در این مورد صحبت نکرده‌اند، هرچند سخنگوی سامسونگ اعلام کرده که این کمپانی بطور کامل در حال بررسی شکایت مطرح شده است.

منبع sammobile
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده