اپل با ویژگی های جدید اپلیکیشن Photos به جنگ Google Photos می رود

اپل با ویژگی های جدید اپلیکیشن Photos به جنگ Google Photos می رود

در کنفرانس اخیر گوگل، این غول جستجو عنوان کرد که اپلیکیشن Photos این سیستم عامل به ۲۰۰ میلیون کاربر رسیده و حالا اپل با اضافه کردن ویژگی‌های جدید قصد دارد با برنامه Photos خود به جنگ این سرویس برود.

برنامه Photos اپل امروز بروزرسانی بزرگی دریافت کرد که می‌تواند این اپلیکیشن را تبدیل به برنامه‌ای قدرتمند و شخصی برای کاربران تبدیل کند. 

این برنامه اکنون می‌تواند صورت افراد را تشخیص دهد. برنامه جدید Photos سیستم عامل iOS 10 صورت افراد خانواده و دوستان شما را در تصاویر تشخیص داده و آن‌ها را در آلبوم‌های مخصوص به خود قرار می‌دهد. 

این برنامه همچنین از امکان جدید Memories برخوردار شده که می‌تواند تصاویر را بر اساس رویداد‌ها و محل‌های مختلف در کنار یکدیگر قرار دهد. این برنامه همچنین به صورت خودکار با استفاده از موسیقی‌ها مونتاژ‌ ساخت. نرم‌افزار Photos در مک نیز بسیاری از این ویژگی‌ها را دریافت خواهد کرد.

بسیاری از ویژگی‌هایی که اپل قرار است امسال به Photos بیاورد پیش از این در Google Photos حضور داشته‌اند. در هر صورت اپل نیز قرار است این ویژگی‌ها را به صورت محلی وارد دستگاه‌های مختلف کند. این برنامه قرار است پاییز برای iOS 10 و MacOS منتشر شود.

منبع theverge
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده