نتیجه نظرسنجی: نوتلا نام اندروید بعدی به انتخاب کاربران زومیت

نتیجه نظرسنجی: نوتلا نام اندروید بعدی به انتخاب کاربران زومیت

گوگل در جریان کنفرانس توسعه‌دهندگان امسال برخلاف سال‌های گذشته از کاربران خود خواست تا نام نسخه‌ی بعدی اندروید را با حرف اول N پیشنهاد دهند. ما نیز در زومیت از شما خواستیم که از بین گزینه‌های پیشنهادی یکی را انتخاب کرده یا نامی دیگر را پیشنهاد دهید. در ادامه با نتیجه این نظرسنجی با زومیت همراه باشید.

اندروید N نسخه‌ی جدید سیستم عامل محبوب گوگل است که پیش‌تر به بررسی ویژگی‌های جدید آن پرداخته بودیم. برخلاف روند همیشگی و انتظاری که داشتیم، گوگل این بار اعلام کرد که نام نسخه‌ی جدید سیستم عامل‌اش را کاربران انتخاب خواهند کرد. کافی است به وبسایت نام‌گذاری اندروید N مراجعه کرده و نام پیشنهادی خود را که با N شروع می‌شود، اعلام کنید.

در روزهای گذشته بسیاری شانس نام نوتلا را بیشتر از بقیه می‌دانستند چرا که گوگل در نسخه‌های قبلی نیز نشان داده بود که به نام شیرینی‌ها و شکلات علاقه دارد؛ اما این بار گوگل تصمیم گرفته راه دیگری را پیش‌ بگیرد. البته برخی نیز معتقدند گوگل نامی در ذهن خود دارد و این نام همان نوتلا است.

طبق نظرسنجی که هفته‌ی گذشته انجام دادیم، شما کاربران زومیت نیز با اکثریت قاطع بر این باور بودید که نام نسخه‌ بعدی اندروید نوتلا خواهد بود، چرا که این نام با ۵۹ درصد آرا اکثریت قاطع را کسب کرد.

نتایج نظرسنجی
 تعداد آرا
نوتلا۱۰۴۳
گزینه های دیگر
۲۲۰
نودلز۱۴۰
نوقا۱۱۵
نارشملو۷۹
نکتار ۶۱
ناچوز۴۶
تهیه شده در زومیت
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده