برندگان اولین دوره جوایز گوگل‌ پلی اعلام شدند: اپلیکیشن Houzz و بازی کلش رویال

برندگان اولین دوره جوایز گوگل‌ پلی اعلام شدند: اپلیکیشن Houzz و بازی کلش رویال

گوگل‌پلی هر روز میزبان اپلیکیشن‌ها و بازی‌های جدیدی است که از سوی توسعه‌دهندگان بزرگ و کوچک سراسر جهان در این فروشگاه قرار داده می‌شوند. گوگل نیز هر سال بهترین اپلکیشن‌های پلی‌استور را اعلام و جوایزی را به توسعه‌دهندگان این اپ‌ها اعطا می‌کند. حال برندگان بهترین اپلیکیشن‌های گوگل‌پلی در سال جاری اعلام شده‌اند. در ادامه مطلب با زومیت همراه باشید.

سرانجام نتایج برندگان بهترین اپلیکیشن‌های امسال گوگل‌پلی در کنفرانس Google I/O 2016 اعلام شد. اپلیکیشن طراحی خانه Houzz و بلاک‌باستر استراتژیک و دوست داشتنی کلش رویال، توانستند برنده بهترین اپ و بازی امسال در گوگل پلی شوند.

گوگل در بیانه‌ای به توسعه‌دهندگان اعلام کرد که از پیشرفت فروشگاه گوگل‌پلی طی چند سال گذشته، بسیار شگفت‌زده شده است. بخشی از این بیانه را در ادامه با هم می‌خوانیم:

«هم اکنون ما بیش از یک میلیارد کاربر فعال ماهانه داریم و مشخصا برای هر کسی در گوگل‌پلی چیزی وجود دارد. از بازی‌های چند نفره آنلاین، زنده و زیبا گرفته تا استارت‌اپ‌هایی که صنایع مختلف را با نوع استفاده‌شان از تکنولوژی‌های موبایلی تغییر می‌دهند. توسعه دهندگانی مانند شما باعث شده‌اند تا اپلیکیشن‌ها بتوانند قابلیت‌های بی نظیری را ارائه دهند.»

گوگل طی مراسمی اختصاصی در جریان کنفرانس Google I/O امسال، برندگان جوایز بهترین اپلیکیشن و بازی گوگل‌ پلی‌ را اعلام کرد. این موضوع از آنجا اهمیت می‌یابد که بسیاری انتظار داشتند این مراسم به صورت جداگانه و طی رویدادی خاص، برگزار شود. گوگل همچنین به این نکته اشاره کرده که برندگان توسط تیم گوگل‌پلی انتخاب شده‌اند و ملاک انتخاب این تیم، کیفیت اپلیکیشن‌ها، نوآوری و ارائه برزورسانی‌ها و نسخه‌های جدید و قابل توجه طی ۱۲ ماه اخیر بوده است.

در دیگر موضوعات نیز Robinhood جایزه بهترین استفاده از طراحی متریال را از آن خود کرد. در بین اپلیکیشن‌های خانوادگی هم Thinkrolls 2 توانست در رتبه نخست جای گیرد و در بخش نوآوری اپلیکیشن واقعیت مجازی NYT VR برنده اعلام شد.

نظر شما در مورد اپلیکیشن‌هایی که جوایز برترین اپیلیکیشن‌های امسال گوگل‌پلی را از آن خود کردند چیست؟ لطفا نظر خود را در این مورد با زومیت و دیگر کاربران در بخش دیدگاه‌ها به اشتراک بگذارید.

منبع mobilesyrup
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده