گوگل پادکست را به سرویس گوگل پلی موزیک اضافه کرد

سه‌شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۰
مطالعه 2 دقیقه
اگر جزو طرفداران پادکست باشید، پس اضافه شدن این سرویس به گوگل پلی موزیک را باید خبر خوبی برای شما خواند. غول جستجو ساعاتی پیش با انتشار پستی اعلام کرد که از این پس کاربران می‌توانند با استفاده از سرویس گوگل پلی موزیک، پادکست‌های مورد علاقه‌ی خود را گوش کنند. با زومیت همراه باشید.
تبلیغات

پادکست را باید یکی از جذاب‌ترین سرویس‌هایی خواند که البته سرویس‌های مختلفی نیز برای آن در اینترنت وجود دارد. حال گوگل به عنوان یکی از بزرگ‌ترین کمپانی‌های فعال در ارائه سرویس‌های آنلاین، پادکست را به سرویس گوگل پلی موزیک خود اضافه کرده است. این کمپانی از اکتبر سال گذشته اقدام به اضافه کردن پادکست‌های مختلفی به سرویس خود کرد.

سرویس پادکست گوگل پلی موزیک براساس علاقه‌ی کاربران، محتوای مختلفی را پیشنهاد خواهد داد که از این رو باید این سرویس را شبیه به پیشنهاداتی خواند که در مورد موزیک‌ها به کاربران در همین سرویس پیشنهاد داده می‌شود. برای مثال می‌توان به پادکست‌هایی شامل Leaning Something New اشاره کرد که اپیزودهای مختلفی از پادکست‌های Stuff You Should Know را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.

همانطور که اشاره کردیم، این روزها سرویس‌های مختلفی وجود دارد که محتوای بسیار غنی را در حوزه‌ی پادکست‌ها در اختیار کاربران قرار می‌دهد. برای مثال می‌توان به سرویس‌هایی نظیر Pocket Casts و Podcast Addict اشاره کرد. با استفاده از ویژگی پیشنهادی براساس علایق کاربران، گوگل پلی موزیک برگ برنده‌ای را در اختیار دارد که می‌توان خود را با سایر سرویس‌ها متمایز کند. در صورتی که از گوگل پلی موزیک در iOS استفاده می‌کنید، پس باید برای استفاده از این سرویس اندکی صبر کنید،

گوگل سرویس ارائه پادکست خود را تحت نسخه‌ی وب در اختیار کاربرانش قرار داده و کاربران گجت‌های اندرویدی از امروز به آن دسترسی خواهند داشت، اما همانطور که اشاره کردیم، کاربران گجت‌های اپلی برای استفاده از این سرویس باید مدتی در انتظار باشند که البته براساس اطلاعات ارائه شده توسط گوگل چندان طولانی نخواهد بود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات

نظرات