امکان دانگرید از ویندوز 10 موبایل در گوشی‌های قدیمی ویندوزفونی وجود دارد

امکان دانگرید از ویندوز 10 موبایل در گوشی‌های قدیمی ویندوزفونی وجود دارد

ویندوز ۱۰ موبایل برای بسیاری از گوشی های هوشمند ویندوزی عرضه شده ولی با این وجود بسیاری از کاربران به دلیل وجود باگ‌های متعدد قصد دارند تا دستگاه خود را مجددا به نسخه‌های قبلی این سیستم عامل بازگردانی کنند. حالا خبری منتشر شده که طی آن مشخص شده امکان چنین کاری وجود دارد. در ادامه با زومیت همراه شوید.

ویندوز ۱۰ موبایل هنوز نتوانسته آن‌طور که باید و شاید در بین سیستم‌عامل‌های موبایلی در بالای لیست قرار بگیرد. هم اکنون دستگاه‌های ویندوزی زیادی وجود دارند که امکان بروزرسانی سیستم‌عامل آن‌ها از ویندوز ۸.۱ موبایل به ویندوز ۱۰ موبایل وجود دارد ولی با این وجود هنوز باگ‌ها و مشکلاتی در ویندوز ۱۰ وجود دارد.

افرادی که دستگاه خود را بروزرسانی کرده‌اند و هم اکنون از این سیستم‌عامل جدید چندان راضی نیستند و همچنین نمی‌توانند از دست دادن اپلیکیشن Lumia Camera را تحمل کنند، خبر خوبی داریم. مایکروسافت تصمیم گرفته تا این امکان را برای چنین کاربرانی فراهم کند و قابلیت دان‌گرید به نسخه‌های قبلی ویندوز موبایل را فراهم کرده است و این دسته کاربران می‌توانند دستگاه خود را مجددا به ویندوز ۸.۱ موبایل دان‌گرید کنند. اگر می‌خواهید به نسخه قبلی خود ویندوز ۱۰ دان‌گرید را انجام دهید، نیاز به استفاده از ابزار ریکاوری خواهید داشت.

یکی از عواقب کاهش اولویت ویندوز ۱۰ موبایل از جانب مایکروسافت آن است که حالا با توجه به کارهای توسعه کمتری که بر روی آن انجام پذیرفته، قصد دارد کاربران از نسخه‌های قبلی استفاده کنند. البته به نظر می‌رسد این اقدام در مرحله آزمایشی است و نیز فعلا در شرایطی انجام شده که فروش ردموندی‌ها در این حوزه چندان خوب نیست.

نظر شما در مورد ویندوز ۱۰ موبایل چیست؟ مایکروسافت با چه اقداماتی می‌تواند این سیستم‌عامل را به سطح اندروید و iOS برساند؟

منبع pocketnow
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده