مایکروسافت اپلیکیشن‌های آفیس را برای هولولنز معرفی کرد

مایکروسافت اپلیکیشن‌های آفیس را برای هولولنز معرفی کرد

هدست واقعیت افزوده هولولنز مایکروسافت در کنفرانس بیلد ۲۰۱۶ کانون توجهات بود. مایکروسافت اعلام کرد، نسخه یونیورسال اپلیکیشن‌های آفیس برای این هدست در کیت توسعه دهندگان آن به صورت از پیش نصب شده قرار داده خواهد شد. در ادامه با زومیت همراه شوید.

مایکروسافت به تازگی اعلام کرده که در کیت توسعه دهنده هولولنز اپلیکیشن‌های یونیورسال آفیس به صورت از پیش نصب شده در دسترس خواهند بود.

در حال حاضر نسخه پیش‌نمایش ورد، اکسل، پاورپوینت و وان‌نوت توسط این دستگاه پشتیبانی می‌شوند. برای مثال در وان‌نوت می‌توان یادداشت‌ها را ایجاد، مشاهده و یا ویرایش کرد و برای انجام اینکار نیازی به اشتراک آفیس ۳۶۵ نیز نخواهید داشت. در ورد و اکسل هم مشاهده اسناد رایگان است ولی برای ویرایش و سایر عملیات‌ها بر روی اسناد، نیاز به اشتراک آفیس ۳۶۵ دارید. اما با این حال گفته شده که مایکروسافت این حساسیت را در تابستان و در نسخه توسعه یافته تر هولولنز حذف خواهد کرد.

از آنجا که هدست واقعیت مجازی ردموندی‌ها ویندوز ۱۰ را اجرا می‌کند، تیم آفیس توانستند با روشی آسان، نسخه یونیورسال آفیس را برای این محصول بسازند.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا حضور آفیس در هولولنز باعث برداشته شدن یک گام دیگر برای این هدست واقعیت افزوده خواهد شد؟ نظرات خود را در بخش دیدگاه‌ها با زومیت و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

منبع mspoweruser
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده