تماشا کنید: رابط کاربری UX 5.0 در ال جی جی 5

تماشا کنید: رابط کاربری UX 5.0 در ال جی جی 5

ال‌جی در نرم افزار جی 5 تغییرات اساسی اعمال کرد و در رابط کاربری UX 5.0 شاهد ساده‌سازی دسترسی به بخش‌های مختلف نرم‌افزار و طراحی سازگار با متریال دیزاین گوگل هستیم. حال ال‌جی برای آشنایی کاربران با نرم‌افزار پرچمدار خود، یک ویدیو را منتشر کرده است. همراه زومیت باشید.

در دنیای اندروید، هر کدام از تولیدکنندگان مطرحِ ابزارهای موبایل، رابط کاربری اختصاصی خود را دارند. گوشی‌های سامسونگ به تاچ‌ویز مجهز می‌شود و اچ‌تی‌سی و ال‌جی نیز به ترتیب از سنس و UX بهره می‌برند. ال‌جی در گوشی جی 5 خود از UX 5.0 بر روی اندروید 6 استفاده کرده است که نسبت به نسل‌های قبل تغییرات بسیاری را به خود دیده است.

کره‌ای‌ها برای آنکه کاربران با تغییرات اعمال شده در جی 5 بیشتر آشنا شوند یک ویدیو را منتشر کرده‌اند. در این ویدیو کارکرد اپلیکیشن همگام‌سازی گوشی با دوستان ال‌جی (وسایل جانبی سازگار با جی 5) نمایش داده می‌شود و همچنین با رابط کاربری اپلیکیشن دوربین که نسبت به قبل به طور کامل تغییر کرده، آشنا می‌شوید.

در این ویدیو ۳ دقیقه‌ای تصاویری از نحوه‌ی کارکرد اپلیکیشن‌های LG Health, Smart Doctor, World Clock و همچنین LG Backup نمایش داده می‌شود.

اگر مایل هستید تا با نرم‌افزار جی 5 بیشتر آشنا شوید این ویدیو را تماشا کنید:

برای آشنایی با جی 5 این مقالات را از دست ندهید:

منبع phonearena
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده