پیش ثبت نام برای دریافت و رزرو نام کاربری در اپلیکیشن نینتندو Miitomo

پیش ثبت نام برای دریافت و رزرو نام کاربری در اپلیکیشن نینتندو Miitomo

Miitomo اپلیکیشن اختصاصی Nintendo برای گوشی‌های اندروید است که به زودی برای این پلت‌فرم منتشر خواهد شد و به تازگی پیش ثبت نام دریافت آن آغاز شده است. با زومیت همراه باشید.

چند ماه پیش بود که نینتندو خبر از ساخت اپلیکیشنی با نام Miitomo برای پلت‌فرم‌های موبایل داد که قرار است در زمینه‌ی چت و مکالمه‌ی آنلاین فعالیت داشته باشد اما موضوعی که باعث شد تا این برنامه بیشتر مورد توجه بگیرد بخش آواتارهای آن بود که به جای استفاده از عکس‌های ساده و یکنواخت همیشگی، قادر خواهید بود تا یک شخصیت کامل را در این اپلیکیشن برای خود طراحی کنید. تمامی جزئیات این شخصیت‌های ساخته شده که به Mii معروفند قابل شخصی سازی است و می‌توانید علاوه بر اپلیکیشن Miitomo، از آن‌ها در WiiU و 3DS نیز استفاده کنید. حتی این امکان برای شما در نظر گرفته شده است تا بتوانید عکس خود را به حالت کارتونی تبدیل کرده و از صورت خود برای این آواتار استفاده کنید که قطعا نتیجه‌ی نهایی را جالب‌تر خواهد کرد.

حال که به زمان انتشار این برنامه نزدیکتر شده‌ایم نینتندو لینکی برای پیش ثبت نام دریافت این اپلیکیشن منتشر کرده است که اگر از طرفداران این کمپانی، یا اپلیکیشن مورد بحث هستید می‌توانید با مراجعه به صفحه عضویت و ثبت نام در آن، از اولین افرادی باشید که این اپلیکیشن را دریافت می‌کنند. نکته‌ی مثبت دیگری که این پیش ثبت نام برای کاربران به همراه دارد امکان ثبت نام‌های کاربری خاص است چرا که به محض انتشار برنامه ممکن است نام کاربری مورد نظر شما توسط شخص دیگری ساخته شود در حالی که با این روش می‌توانید قبل از آنکه برنامه منتشر شود، نام کاربری خود را رزرو کنید. برای این امر ابتدا باید به این لینک مراجعه کنید و یک اکانت نینتندو برای خود بسازید سپس با مراجعه به لینک پیش ثبت نام، می‌توانید در این لیست عضو شوید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده