سونی، اکسپریا زد 2 و سه کشور جدید را به برنامه آزمایش اندروید 6 اضافه می‌کند

پنج‌شنبه ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۲
مطالعه 2 دقیقه
ماه اکتبر سونی امکان شرکت ۱۰ هزار نفر از کاربران در برنامه‌ی تست نرم‌افزارهای جدید مبتنی بر اندروید ۶ مارشمالو را فراهم کرد. امروز این کمپانی ژاپنی اعلام کرده قصد دارد این برنامه را گسترش دهد.
تبلیغات

 در مرحله‌ی اول ۱۰ هزار شرکت‌کننده از ۱۱ کشور اروپایی شامل سوئد، دانمارک، نروژ، فنلاند، ایسلند، استونی، لیتوانی، لتونی، انگلستان، ایرلند و آلمان که گوشی اکسپریا زد ۳ یا زد ۳ کامپکت داشتند می‌توانستند در این برنامه شرکت کنند. دو ماه بعد سونی میزان رضایت شرکت‌کنندگان را مورد نظرسنجی قرار داد که پاسخ‌های ارسال شده کاملا مثبت بود.

امروز سونی اعلام کرده قصد دارد این برنامه‌ی آزمایشی اندروید ۶ مارشمالو را گسترش دهد که در این تصمیم سه کشور جدید به فهرست ۱۱ کشور قبلی اضافه خواهند شد. ضمن اینکه مالکان گوشی اکسپریا زد ۲ نیز می‌توانند در این برنامه‌ شرکت کنند. این اپلیکیشن در دسترس کاربران سه کشور اسپانیا، ایتالیا و هلند نیز قرار گرفته است. نکته‌ی مهم این است که اگر جزو ساکنین ۱۱ کشور قبلی هستید و هنوز در این برنامه شرکت نکرده‌اید، دیگر فرصت ورود به این برنامه را نخواهید داشت و تنها کاربران سه کشور جدید می‌توانند در این برنامه شرکت کنند.

اکسپریا بلاگ مدعی شده این برنامه کمک می‌کند تا تیم نرم‌افزاری و رابط‌کاربری سونی بتواند پیش از انتشار نهایی اندروید ۶ به صورت عمومی، باگ‌ها و مشکلات موجود را برطرف کند. با اینکه بسیار از کاربران در این برنامه حاضر نیستند ولی به نظر می‌رسد در آینده‌ی نزدیک باید شاهد انتشار نسخه‌ی نهایی اندروید ۶ مارشمالو برای کاربران دستگاه‌های اکسپریا باشیم.

زمانی که سونی از کار بر روی اندروید ۶ مارشمالو خبر داد، فهرستی از پرچمداران و گوشی‌های میان‌رده‌ی سری اکسپریا در کنار تبلت‌های سونی منتشر شد که می‌توانند به نسخه‌ی جدید اندروید بروز شوند. می‌توانید از طریق این لینک مطمئن شوید که آیا محصول شما به اندروید ۶ مارشمالو بروزرسانی می‌شود یا خیر.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات