اولین گوشی Vaio با ویندوز ۱۰ موبایل ۱۵ بهمن معرفی می‌شود

اولین گوشی Vaio با ویندوز ۱۰ موبایل ۱۵ بهمن معرفی می‌شود

وایو که در سال ۲۰۱۴ توسط سونی فروخته شد حالا قصد دارد تا گوشی هوشمند جدیدی مجهز به ویندوز ۱۰ موبایل را در طول روزهای آینده معرفی کند. با زومیت همراه شوید.

برند وایو در سال‌های گذشته روزهای پرفراز و نشیبی را پشت سر گذاشت و حتی در سال ۲۰۱۴ سونی مجبور شد تا بخش زیادی از سهام خود را در این شرکت به Japan Industrial Partners بفروشد. پس از آن بود که وایو با عرضه‌ی گوشی اندرویدی وارد بازار گوشی‌های هوشمند نیز شد و حالا به نظر می‌رسد این شرکت قصد دارد تا با معرفی گوشی هوشمند ویندوزی، حضور خود در بازار گوشی‌های هوشمند را پر رنگ‌تر کند.

البته در مراسم ماه اکتبر مایکروسافت به این نکته اشاره شد که وایو گوشی‌های مجهز به ویندوز ۱۰ موبایل عرضه خواهد کرد اما اطلاعات بیشتری در مورد این موضوع ارائه نشد. حالا شایعات جدید حاکی از احتمال معرفی گوشی مجهز به ویندوز ۱۰ موبایل توسط وایو در روز ۱۵ بهمن است.

اما در مورد مشخصات سخت‌افزاری این گوشی هیچ اطلاعاتی در دست نیست و حتی مشخص نشده است که وایو این گوشی را در چه بازارهایی عرضه خواهد کرد. باید منتظر ماند و دید که وایو چه برنامه‌هایی برای بخش گوشی‌های هوشمند خود دارد.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده