گوگل حقوق کارمندان خود را 10 درصد افزایش می‌دهد

جمعه ۲۱ آبان ۱۳۸۹ - ۱۱:۵۹
مطالعه 2 دقیقه
گوگل هدیه دلپذیر و مطلوبی را پیش از کریسمس به کارمندان خود وعده داد، حقوق تمام 23 هزار کارمند گوگل 10 درصد افزایش خواهد یافت. افزایش حقوق کارمندان گوگل از ابتدای سال ۲۰۱۱ میلادی اعمال خواهد شد.
تبلیغات

هدیه کریسمس تمام 23 هزار کارمند گوگل 10 درصد افزایش در سال آینده است و علاوه برآن تمام کارمندان 1000 دلار پاداش و عیدی کریسمس نیز خواهند گرفت.

سخنگوی گوگل در این رابطه گفت:

هرچند ما معمولا در مورد مسائل داخلی شرکت نظر خود را اعلام نمی‌کنیم، ولی ما باور داریم که پاداش کارمندان در آینده شرکت بسیار مهم وتاثیر گذار است.

سیلیکون الی ایمیل داخلی که از جانب اریک اشمیت مدیرعامل گوگل به کارمندان ارسال شده بود را منتشر کرد متن نامه به شرح زیر است:

من قصد دارم خبر خیلی خوبی را به شما کارمندان گوگل دهم و از این بابت بسیار خوشحالم، اما پیش از آن اجازه دهید از طرف تیم مدیریت این مطلب را بگویم که ما بهترین کارمندان دنیا را داریم، باهوش ترین و توانا ترین گروهی که تا بحال درکنار یکدیگر قرار گرفته است واین دلیلی است که من هر روز با انرژی بسیار زیاد به محل کار می آیم. مطمئن هستم شما هم مثل من فکر می‌کنیم. ما می خواهیم مطمئن شویم که شما پاداش زحمات سخت کوشانه خود را گرفته اید و ما قصد داریم روند جذب بهترین ها به گوگل را ادامه دهیم.

اسمیت که در این نامه کارمندان گوگل را گوگلر خواند ادامه داد:

گوگلر شما دلیل بزرگی و موفقیت گوگل هستید و هدف ما قدردانی کردن از زحمات شما است. از تمام زحماتی که کشیدید، تشکر می کنم. زحماتی که باعث شد گوگل به مکان وقوع، وقایع شگفت‌انگیز تبدیل شود.
تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات