جی 3 ال‌جی تنها در ۵ روز، ۱۰۰ هزار نسخه در کره فروخت

جمعه ۱۶ خرداد ۱۳۹۳ - ۱۳:۳۷
مطالعه 1 دقیقه
هرچند هنوز جی ۳ به جز کره‌جنوبی در هیچ جای دیگر دنیا عرضه نشده، اما گزارش‌ شده که ال‌جی توانسته به موفقیت بزرگ در بازار وطنی خود دست یابد و فروش فوق‌العاده ۱۰۰ هزار دستگاه را رقم بزند.
تبلیغات

تلفن جی ۳ ال‌جی تنها در طول ۵ روز توانسته ۱۰۰ هزار دستگاه فروش داشته باشد، آن هم در شرایطی که هنوز تنها در کره‌جنوبی عرضه شده است.

به این ترتیب شاید گزارش غیر رسمی قبلی که نشان از فروش بالاتر جی ۳ نسبت به گلکسی اس ۵ داشت، حقیقت داشته باشد.

جالب است بدانید که پرچم‌دار قبلی ال‌جی، G2 در ۵ روز ابتدایی عرضه تلفن در کره‌جنوبی تنها ۵۰ هزار دستگاه فروش داشت، بنابر این باید بگوییم که جی ۳، دو برابر محبوب‌تر از جی ۲ حداقل بین کره‌ای‌ها بوده است.

حال باید منتظر عرضه جهانی جی ۳ بمانیم و ببینیم آیا ال‌جی می‌تواند فروش ۱۰ میلیون دستگاه گلکسی اس ۵ در طول ۲۵ روز را بشکند یا خیر.

در حال حاضر رکورد سریع‌ترین فروش بین تلفن‌های هوشمند، در دست اپل است که در سه روز ابتدایی عرضه آیفون 5s توانست به رکورد خارق‌العاده فروش ۵ میلیون دستگاه دست یابد.

ال‌جی امیدوار است تا صفحه‌نمایش بزرگ QHD تلفن جی ۳ مورد توجه کاربران امریکایی و اروپایی نیز قرار گیرد و بتواند فروش قابل ملاحظه‌ای را تجربه کند. نظر شما چیست؟ آیا این غول فناوری کره‌ای در بازارهای جهانی هم موفق خواهد شد؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات

تبلیغات