جدال اپل و سامسونگ برای کسب رتبه اول فروش تبلت در سه ماهه جاری میلادی

جدال اپل و سامسونگ برای کسب رتبه اول فروش تبلت در سه ماهه جاری میلادی

انتظار می‌رود تا فروش جهانی تبلت‌ها در سه ماهه دوم سال میلادی به 61.42 میلیون دستگاه برسد. این تعداد در حدود 4.9 درصد بیشتر از 3 ماه اول امسال و 30.9 درصد بیشتر از همین بازه زمانی در سال گذشته است. در ادامه به ارائه پیش بینی آمار فروش برندهای معتبر می پردازیم.

طبق پیش‌بینی‌ها تعداد 13.5 میلیون آی‌پد اپل در سه ماه دوم سال میلادی جاری به فروش خواهد رفت و این در حالی است که فروش تبلت‌های غیر از تبلت‌های اپل در مجموع 24.62 میلیون دستگاه براورد شده است. همچنین شرکت‌های چینی نیز در مجموع به دنبال فروش 23.3 میلیون تبلت هستند.

رقابت بر سر رتبه اول فروش بسیار حساس است. انتظار می‌رود اپل 22 درصد فروش در این بازه زمانی را از آن خود کند، سامسونگ با 20 درصد در جایگاه دوم پیش‌بینی‌ها قرار دارد، ایسوس با 6.3 درصد، لنوو با 6.1 درصد و ایسر با 1.7 درصد در جایگاه‌های بعدی پنج شرکت بالانشین جدول پیش بینی های فروش هستند.

طبق آمارهای ارائه شده 58.9 درصد از تبلت‌هایی که در سه ماهه دوم میلادی به فروش خواهند رفت اندرویدی و 35.4 درصد iOS خواهند بود و این در حالی است که فروش تبلت‌های ویندوزی 5.7 درصد خواهد بود.

در این بازه زمانی تبلت‌های با صفحه نمایش 7 اینچی و تبلت‌های 10 تا 10.9 اینچی پرطرفدارترین تبلت‌ها خواهند بود و هرکدام 21.7 درصد از سهم بازار را در اختیار خواهند داشت. تبلت‌هایی با صفحه نمایش 7.9 اینچ سهم 15.4 درصدی و تبلت های 8 تا 8.9 اینچی سهم 18.4 درصدی از بازار خواهند داشت. تبلت‌های 9 تا 9.9 اینچی نیز سهم 20.7 درصدی از بازار را به خود اختصاص می‌دهند. در رتبه آخر نیز تبلت‌های 11 اینچی با 2.1 درصد از سهم بازار قرار می گیرند.

شما چه سایزی را برای صفحه نمایش تبلت مناسب می دانید؟ مقالات زومیت با نظرات خوب شما تکمیل می‌گردند.


از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید