آیفون 6 و این‌بار تصاویری که از فاکس‌کان به بیرون درز کرده است

سه‌شنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۳ - ۰۱:۰۵
مطالعه 2 دقیقه
تصاویری که در این مقاله مشاهده می‌کنید از طریق اکانتی در Weibo، شبکه اجتماعی میکروبلاگینگ چینی به بیرون درز کرده‌اند. گفته می‌شود این تصاویر مربوط به آیفون ۶ بوده و منبع آن‌ها، شخصی از درون فاکس‌کان، کمپانی تولید کننده محصولات اپل، است.
تبلیغات

تصاویری که مشاهده می‌کنید مربوط به مراحل تست و بررسی آیفون 6 در کارخانه فاکس‌کان هستند. بر هیچ‌کس پوشیده نیست که اپل در حال کار بر روی آیفون جدید خود است تا آن را امسال روانه بازار کند، اما آنچه در این تصاویر می‌توان مشاهده کرد، ضخامت بسیار کم آیفون جدید است که باعث شده لنز دوربین کمی از بدنه بیرون‌ بزند. آیفون جدید به نظر شبیه به آیپاد تاچ است و از نظر طراحی شباهت‌هایی به آن دارد.

آیپاد فعلی با دوربین اضافه شده

تا به امروز اکثر شایعات پیرامون آیفون ۶ به صفحه نمایش بزرگ‌تر اشاره داشتند. بسیاری بر این باورند که اپل آیفون بعدی را در دو سایز ۴.۷ اینچ و ۵.۵ اینچ عرضه خواهد کرد. این بدین معناست که احتمالا اپل نیز پیرو موفقیت فبلت‌ها در بازار، تلاش می‌کند تا محصولی بین تبلت و تلفن تولید کند.

این تصاویر گزارش چند ماه پیش بلومبرگ مبنی بر طراحی منحنی شکل آیفون بعدی را تایید می‌کنند. بلومبرگ در ماه نوامبر گزارش کرد که اپل در آیفون بعدی از لبه‌های منحنی‌تر بهره خواهد برد. بلومبرگ همچنین در گزارش خود به شیشه منحنی شکل نیز اشاره نموده بود.

اگر آنچه در تصویر مشاهده می‌کنیم مربوط به آیفون 6 باشد، نظر شما در باره آن چیست؟

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات