مایکروسافت و گوگل رویای ابزارهای مجهز به بوت دوگانه اندروید و مایکروسافت را بر هم زدند

مایکروسافت و گوگل رویای ابزارهای مجهز به بوت دوگانه اندروید و مایکروسافت را بر هم زدند

براساس گزارش وال‌استریت‌ژورنال، برنامه اینتل برای تولید تبلت با قابلیت بوت همزمان اندروید و ویندوز به در بسته خورده است. هیچ‌کدام از دو شرکت گوگل و مایکروسافت مایل به ارایه چنین محصولاتی نیستند و دوست ندارند تا دو سیستم‌عامل رقیب را در یک ابزار کنار هم قرار دهند.

وال‌استریت‌ژورنال در ادامه گزارش خود گفته است که تبلت Transformer Book Duet ایسوس که قرار بود دو سیستم‌عامل اندروید و ویندوز را در کنار یکدیگر ارایه کند تا کاربر به میل خود بین این دو سوییچ کند،‌ تولید نخواهد شد.

در اوایل سال جاری گزارش‌های غیر رسمی منتشر شد که در آن‌ها به عدم تمایل مایکروسافت به عرضه سخت‌افزار با قابلیت بوت‌ دوگانه اشاره داشتند و حالا مشخص شده است که گوگل نیز علاقه‌ای به این کار ندارد.

براساس یادداشت‌های فاش شده از جانب ایسوس، این کمپانی نه تنها برنامه خود برای تولید Duet را متوقف نموده بلکه فروش کامپیوتر بدون کیس جدید خود که از قابلیت بوت همزمان اندروید و ویندوز پشتیبانی می‌کند را نیز متوقف کرده است.

به هر حال اگر شما نیز بدنبال گسترش ابزارها با قابلیت بوت دوگانه اندروید و ویندوز بوده‌اید، باید این موضوع را فراموش کنید،‌ چرا که دو کمپانی مایکروسافت و گوگل اجازه تولید چنین ابزارهایی را نمی‌دهند تا کاربران مجبور به انتخاب یکی از دو پلتفرم ویندوز و اندروید شوند.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده