شرکت‌های استارتاپی: طرح مجلس به‌نفع کسب و کارهای ایرانی نیست

یک‌شنبه ۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۲۵
مطالعه 2 دقیقه
کسب‌وکارهای آنلاین داخلی با انتشار بیانیه‌ای اعلام کردند که مخالف محدودسازی پلتفرم‌های خارجی به‌نفع خود هستند.
تبلیغات

کسب‌وکارهای داخلی با انتشار متنی، مخالفت خود با طرح صیانت از حقوق کاربران مجلس را اعلام کردند. این بیانیه با همکاری بازار، آپارات، ابر آروان، دیوار،  فیلیمو، بلد،ستون، ایوند، زرین پال، ترگمان، تیزلند، پاکت، کاموا،  پیاده، بیدبرگ، ویرگول، الوفود، یکتانت، کرفس، شیپور، سینماتیکت، صباویژن، تیوال، فلایتیو، سازیتو، علی‌بابا ، جاباما، دیجیاتو، نشان، اخبار رسمی، آیتول، رسمیو، آدرس، آیو،شاتل، نماوا، پادرو، کوییز آو کینگز، ای‌سی مانیتور، تیست‌ایران، اسپارد، شنوتو، زیتل، سیمیاروم، دیجی‌کالا، شنوتو ، پی‌پینگ و اسنپ نوشته شده است.

در متن بیانیه که دراختیار زومیت قرار گرفته، می‌خوانیم:

این کسب و کارها تأکید کرده‌اند که «محدودسازی سرویس‌دهندگان خارجی و مسدود کردن آن‌ها به هیچ وجه به کسب‌وکارهای ایرانی کمک نمی‌کند.» آنطور که در این متن ذکر شده که «رشد در فضای رقابت ایجاد می‌شود و کیفیت خدمات با تنوع انتخاب‌های کاربران بالا می‌رود.» درنتیجه، این کسب و کارها اعلام می‌کنند که با تکیه بر «نیروی توانمند انسانی و شناخت بهتر از سلیقه هموطنان»، قادر به رقابت و جذب اعتماد کاربران هستند و بدون نیاز به مداخلات سلبی هم می‌توانند به رشد خود ادامه دهند.

کسب و کارهای مذکور درادامه یادآور شده‌اند که مهم‌ترین حمایت ازسوی دولت و نهادهای سیاست‌گذار را، کاهش دخالت‌ها و رفع ده‌ها مجوز و محدودیت غیرضروری می‌دانند که هر روز بر آن‌ها تحمیل می‌شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات