ایرانسل قرعه‌کشی و عضویت از طریق سرویس‌های ارزش افزوده را متوقف کرد

ایرانسل قرعه‌کشی و عضویت از طریق سرویس‌های ارزش افزوده را متوقف کرد

ایرانسل با انتشار بیانیه‌ای در توییتر از توقف اجرای سرویس‌های جدید ارزش افزوده‌ی خود بر پایه قرعه‌کشی و عضویت مشترکان در آن‌ها خبر داد.

سال گذشته بعد از کلاهبرداری بزرگ برخی شرکت‌های ارزش افزوده و همچنین تقلب در نتیجه‌ی آرای مردم در انتخاب محبوب‌ترین برنامه‌ی صداوسیما، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات رسیدگی به پرونده‌ی شرکت‌های ارزش افزوده را با جدیت دنبال کرد. در همین راستا روز گذشته مدیر کل سرویس‌های ارزش افزوده‌ی همراه اول با انتشار پستی در توییتر خود از ممنوعیت استفاده از قرعه‌کشی برای جوایز سرویس‌های ارزش افزوده توسط همراه اول خبر داد.

حال ایرانسل نیز با انتشار پستی در توییتر خود اعلام کرد که اجرای سرویس‌های جدید ارزش افزوده‌ی خود بر پایه‌ی قرعه‌کشی و عضویت مشترکان در آن‌ها را متوقف کرده است. البته ایرانسل اعلام کرده که این تصمیم را از دی ماه سال ۹۷ اجرا کرده است. ایرانسل در متن بیانیه‌ی خود نوشت:

«ايرانسل به‌منظور ارتقای تجربه‌ی مشتركان، از ابتدای دی ماه ٩٧، اجرای سرويس‌های جديد ارزش افزوده‌ی خود بر پايه‌ی قرعه‌كشی و عضويت مشترکان در آن‌ها را متوقف كرده و از هرگونه اقدامی كه در راستای حفظ حقوق مشتركان باشد استقبال می‌كند.»

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید