اصلاح مدل فروش بسته های اینترنت حجمی در اپراتورهای تلفن همراه

اصلاح مدل فروش بسته های اینترنت حجمی در اپراتورهای تلفن همراه

وزیر ارتباطات گزارش داد که مدل فروش بسته‌های اینترنت حجمی توسط اپراتورهای تلفن همراه اصلاح خواهد شد و این موضوع از سوی رگولاتوری در دست پیگیری است.

ظاهرا برخی از اپراتورهای تلفن همراه اقدام به فریب مشترکان کرده‌اند؛ آنها اینترنت حجمی را به مشترکان می‌فروختند، اما بعد از خرید مشخص می‌شد بخشی از بسته خریداری شده قابلیت استفاده روزانه و بخشی ویژگی شبانه دارد.

در همین راستا محمدجواد آذری جهرمی می‌گوید:

این عمل به نوعی مشترکان را فریب می‌دهد و به همین دلیل پیگیری این موضوع در دستور کار سازمان تنظیم مقررات رادیویی قرار گرفته و اکنون این نقص از درگاه‌های اصلی خرید اپراتورها، اصلاح شده است.

وی همچنین در مورد نتیجه بررسی‌های صورت گرفته از دریافت ارز دولتی از سوی تعدادی از شرکت‌ها گفت:

دستگاه قضایی در حال حاضر پیگیر مساله تخلفات ارزی است و دادستان تهران نیز مکاتباتی در این باره با وزارتخانه‌های مربوطه داشته و اطلاعاتی در این باره در اختیار قوه قضاییه قرار گرفته است که انتظار می رود، روال رسیدگی به این موضوع مشخص شود.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره‌ی ارتباط رسانی به‌ روستاها اعلام کرد که مطابق برنامه ششم توسعه، وزارت ارتباط مکلف به برقراری ارتباط ۹۰ درصد از روستاهای بالای ۲۰ خانوار است؛ به عبارت دیگر بعد از تحت پوشش قرار گرفتن ۵۶۹ روستا در فاز نخست، قرار است تا پایان سال جاری ۹۰ درصد روستاهای بالای بیست خانوار پوشش داشته باشند.

منبع مهر
  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده