گوگل، بلک بری و موتورولا برندهای مشمول فاز دوم طرح رجیستری هستند

گوگل، بلک بری و موتورولا برندهای مشمول فاز دوم طرح رجیستری هستند

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی اطلاعیه‌ای صادر و برندهای مشمول فاز دوم طرح رجیستری گوشی‌های موبایل را اعلام کرد.

بر اساس اعلام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، از ساعت ۲۴ روز جمعه ۸ دی‌ماه، برندهای گوگل، بلک بری و موتورولا مشمول طرح ثبت گوشی تلفن همراه می‌شوند. اطلاعیه‌ی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای اجرای مرحله‌ی دوم طرح ثبت گوشی‌های همراه موسوم به رجیستری بدین شرح است:

نظر به اجرای موفقیت‌آمیز مراحل اولیه‌ی طرح رجیستری و در راستای اهداف پیشگیری از قاچاق گوشی تلفن همراه، تحقق حقوق مصرف‌کنندگان، واردکنندگان قانونی و فروشندگان مجاز و بر اساس تصمیمات متخذه در یازدهمین جلسه‌ی کمیته‌ی راهبری طرح رجیستری، در ادامه‌ی مرحله دوم طرح و از ساعت ۲۴ روز جمعه ۸ دی‌ماه تمامی مدل‌های گوشی تلفن همراه گوگل، بلک‌بری و موتورولا مشمول طرح می‌شوند. سایر مدل‌ها نیز متعاقباً در هفته‌های آینده پس از اعلام رسمی تحت پوشش طرح قرار می‌گیرند. پیش از این و از تاریخ ۱۴ آذرماه تمامی گوشی و تبلت‌های اپل مشمول طرح شده بودند.

بنابراین به کلیه‌ی دارندگان مدل‌های گوشی فوق توصیه می‌شود تا تاریخ ذکرشده گوشی‌های موجود خود را فعال کنند و خریداران گوشی‌های مذکور نیز از تاریخ شروع طرح (۹۶/۱۰/۸) همانند گوشی‌های اپل قبل از فعال‌سازی با استعلام کد ۱۵ رقمی (IMEI) از طریق سامانه #۷۷۷۷* یا #۴* اصالت گوشی را استعلام و پس از اطمینان از ثبت گوشی نسبت به خرید آن اقدام کنند.

منبع ict

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید