تعرفه مصرف آزاد اینترنت ایرانسل کاهش یافت

تعرفه مصرف آزاد اینترنت ایرانسل کاهش یافت

تعرفه مصرف آزاد استفاده از خدمات شبکه اینترنت همراه ایرانسل، کاهش یافت و به 0.5 ریال به ازای هر کیلوبایت برای مشترکین سیم کارت‌های دائمی و 0.75 ریال برای مشترکین سیم کارت های اعتباری ایرانسل رسید.

­

تعرفه مصوب تبادل هر کیلوبایت اطلاعات پیش از این 14.7 ریال بود که توسط ایرانسل تا 5 ریال محاسبه می‌شد.­­ به گزارش روابط عمومی ایرانسل، این تعرفه از اول دی ماه و در تمامی ساعات برای کلیه مشترکین سیمکارتهای دائمی، اعتباری و پیام‌رسان این اپراتور که از خدمات اینترنت همراه مبتنی بر نسل‌های 2، 3 و 4 ایرانسل به صورت مصرف آزاد (بدون استفاده از بسته‌های افزایشی تشویقی) استفاده می‌کنند، اعمال می‌شود.

همچنین ایرانسل برای مدیریت بهینه هزینه‌های مشترکین، راه‌کارهایی نظیر بسته‌های اینترنت همراه، بسته‌های ترکیبی و بسته ترکیبی با قابلیت شخصی‌سازی عرضه کرده و از برنامه خود برای عرضه سرویس حساب چندکاربره برای به اشتراک گذاری یک بسته اینترنت همراه با چند سیمکارت اعتباری ایرانسل دیگر و همچنین عرضه بسته‌های افزایشی جدید به همراه مزایای ویژه خبر داده است.

براساس این گزارش، از اول دی‌ماه، تمامی مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانند براساس نیاز و مصرف خود، با انتخاب یکی از بسته‌های افزایشی عرضه شده در جشنواره زمستان 93 ایرانسل، هزینه‌های ارتباطی خود را کاهش دهند.

بسته‌های یک روزه در حجم‌های 15، 50، 150، 200، 500 مگابایتی و یک گیگابایتی، هفت روزه 100، 200، 300، 600 مگابایتی و 2 و 5 گیگابایتی، 30 روزه 200 و 500 مگابایتی و 1، 1.2، 2، 5، 10 و 20 گیگابایتی، سه ماهه 600 مگابایتی و 50 گیگابایتی، 6 ماهه 70 گیگابایتی و یک‌ساله 100 گیگابایتی از اول دی‌ماه و از طریق کد دستوری ویژه #555* در اختیار تمامی مشترکین سیم‌کارت‌های دائمی و اعتباری ایرانسل قرار گرفته است. بنابر اعلام این اپراتور به زودی بسته‌های جدیدتری به همراه امتیازات ویژه عرضه خواهد شد.

مشترکین سیم کارت‌های اعتباری ایرانسل همچنین می‌توانند با استفاده از خدمات «بسته‌های ترکیبی»، دقایق مکالمه و پیامک ایرانسلی را به همراه ترافیک اینترنت همراه، به صورت یک‌جا و با اعتبارهای زمانی روزانه، هفتگی، ماهیانه، سه ماهه، شش ماهه و یک‌ساله خریداری و هزینه‌های ارتباطی خود را کاهش دهند. همچنین امکان سفارشی‌سازی میزان دقایق مکالمه و پیامک ایرانسلی و حجم اینترنت همراه این بسته‌ها، با استفاده از سرویس جدید «بسته ترکیبی من» از طریق وب‌سایت ایرانسل قابل سفارشی‌سازی است.

irancell

بهای سیم‌کارت‌های دائمی (آی‌سیم) ایرانسل با 50 هزار تومان حد اعتبار، 120 هزار تومان، سیم کارت‌های اعتباری به همراه 2 هزار تومان اعتبار اولیه، 5 هزار تومان، سیم‌کارت اعتباری نسل 4 به همراه 10 هزار تومان اعتبار اولیه، 20 هزار تومان و سیم کارت پیام رسان اعتباری ایرانسل به همراه هزار تومان اعتبار اولیه، 4 هزار تومان است.

اطلاعات بیشتر در خصوص تمامی محصولات و خدمات ایرانسل از جمله خرید آنلاین سیمکارت، تبدیل سیم کارت اعتباری به دائمی (آی‌سیم)، تبدیل سیم‌کارتهای معمولی به LTE، بسته های ترکیبی، خدمات نسل سه و چهار ایرانسل و مودم های همراه 3G و 4G به همراه بسته‌های افزایشی ویژه این مودم‌ها از طریق وب‌سایت رسمی ایرانسل به نشانی www.irancell.ir قابل مشاهده است.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده