یک تبلت قدیمی سامسونگ به اندروید ۱۴ آپدیت شد

یک‌شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۳ - ۱۹:۰۰
مطالعه 1 دقیقه
گلکسی تب A7 لایت در دست یک کاربر
یکی از تبلت‌های ارزان‌ سامسونگ به رابط کاربری One UI 6.0 مجهز شد.
تبلیغات

گلکسی تب A7 لایت که نزدیک‌ به دو ماه پیش در کره‌‌‌جنوبی به‌روزرسانی اندروید ۱۴ را دریافت کرده بود، امروز در سطح جهان به این نسخه از سیستم‌عامل اندروید مجهز شد.

به‌گزارش سم‌موبایل، به‌روزرسانی مذکور فرم‌ور T227USQU8DXB4 دارد و وصله‌ی امنیتی دسامبر ۲۰۲۳ (آذر و دی ۱۴۰۲) را برای کاربران به‌ارمغان می‌آورد. درحال‌حاضر، کاربران آمریکایی تبلت سامسونگ مدل گلکسی تب A7 لایت به به‌روزرسانی یادشده دسترسی دارند.

One UI 6 تغییراتی ازجمله بازطراحی منو تنظیمات سریع (پنل اعلان)، مرتب‌سازی اعلان‌ها بر‌اساس زمان، ساده‌‌کردن نام اپلیکیشن‌های داخلی، امکان تغییر فونت و جابه‌جایی ساعت در صفحه‌ی قفل، ویجت‌های بهبودیافته و دسترسی آسان‌تر به منو تنظیمات باتری را با خود به‌همراه دارد.

از دیگر امکانات رابط‌ کاربری جدید کره‌ای‌ها می‌توان به ویجت‌های مختلف دوربین، کشیدن و رها‌ کردن فایل‌ها و عکس‌ها (مشابه انواع گوشی اپل)، ابزار‌‌های ویرایش پیشرفته‌ی عکس و ویدئو، امنیت بهبودیافته با استفاده از مسدود‌کننده‌ی خودکار و پشتیبانی از رمزعبور یک‌‌بار‌مصرف برای اشتراک‌گذاری اینترنت همراه اشاره کرد.

قیمت تبلت گلکسی تب A7 لایت در زمان عرضه حدود ۱۸۴ دلار اعلام شده بود و این محصول از ارزان‌ترین تبلت‌های سامسونگ محسوب می‌شود.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات