با این فناوری جدید، مدرن و کارآمد ورزش کنید

دوشنبه ۱۸ دی ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۴
مطالعه 2 دقیقه
تبلت دستگاه قایقرانی MyRow
Myrow تبلتی ۲۲ اینچی با طراحی مدرن است که امکاناتی مثل آموزش ویدیویی را به دستگاه شبیه‌ساز قایقرانی می‌آورد.
تبلیغات

در یکی از سالن‌های CES 2024 دستگاه شبیه‌ساز پاروزنی Concept2 مدل D به‌همراه تبلتی جدید به‌نمایش درآمد. Concept2 یکی از بهترین دستگاه‌های شبیه‌ساز پاروزنی است اما شرکت سازنده‌اش همیشه از مانیتوری با ظاهر بسیار قدیمی موسوم‌ به PM5 در آن استفاده کرده که باعث می‌شود کمی قدیمی به‌نظر برسد.

اکنون تبلت Myrow با ابعاد ۲۲ اینچ برای دستگاه‌های قایقرانی محبوب Concept2 معرفی شده است که امکانات جذابی دراختیار کاربران قرار می‌دهد.

دستگاه قایقرانی یا دستگاه پاروزن (Rowing Machine) ماشینی است که برای شبیه‌سازی عمل پاروی کشتی‌های آبی و با هدف تمرین یا آموزش قایقرانی استفاده می‌شود.

تبلت Myrow برای Concept2 به پایه‌ی مانیتور داخلی این دستگاه متصل می‌شود. شما همچنین به PM5 نیاز خواهید داشت؛ زیرا Myrow برای دریافت داده‌ها از قایق به آن متصل می‌شود. کلاس‌های آموزش قایقرانی می‌توانند تمرین‌های سفارشی را با استفاده از Myrow به کارآموزان خود نمایش دهند.

براساس اطلاعات سایت رسمی Myrow، این تبلت علاوه‌بر کمک به افزایش کیفیت کلاس‌های ویدیویی، درک بهتری از داده‌های مربوط به فعالیت‌های قایقرانی افراد ارائه می‌دهد؛‌ موضوعی که یکی از نقاط ضعف مهم PM5 محسوب می‌شود. حتی می‌توانید داده‌های خود را به‌طور خودکار در Logbook به‌اشتراک بگذارید.

Myrow را گری سیمپسون، بنیانگذار Transit Wireless طراحی کرده است؛‌ کسی که سیگنال بی‌سیم را به سیستم‌های مترو اضافه کرد. او می‌گوید در دوره‌ی همه‌گیری کرونا به پاروزنی با ماشین شبیه‌سازی قایقرانی Concept2 روی آورد و فقدان کلاس‌های زنده و ویژگی‌های ارزش‌افزوده‌ی دیگر، او را به فکر اختراع Myrow انداخت.

تبلت Myrow
تبلت Myrow

سیمپسون در نهایت تصمیم گرفت محصولی بسازد که خلأ سیستم مانیتور دستگاه قایقرانی Concept2 را برطرف کند و حاصل آن Myrow بود.

انتظار می‌رود پیش‌فروش Myrow‌ از ماه فوریه آغاز شود و عرضه‌ی این محصول به بازار نیز در آوریل انجام خواهد شد. قیمت تبلت مذکور به‌همراه پایه‌ ۵۰۰ دلار خواهد بود و علاوه‌براین خریداران برای استفاده از کلاس‌های آموزشی درخواستی باید ماهانه ۳۰ دلار هزینه‌ی اشتراک بپردازند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات