سامسونگ کارت‌های حافظه جدید خود را با ظرفیت حداکثر نیم ترابایت رونمایی کرد

سامسونگ کارت‌های حافظه جدید خود را با ظرفیت حداکثر نیم ترابایت رونمایی کرد

سامسونگ کارت‌های حافظه جدیدی با فضای ذخیره‌سازی بیشتر معرفی کرد.

سامسونگ به‌تازگی کارت‌های حافظه جدید خود را با نام‌های PRO Plus و EVO Plus microSD رونمایی کرده است که فضای ذخیره‌سازی سفارشی برای رفع نیاز فیلم‌برداران و عکاسانی دارند که با محتواهای باکیفیت خود، به‌سرعت حافظه‌ها را پر می‌کنند.

به‌گزارش windowscentral، سامسونگ درباره محصولات جدیدش می‌گوید:

کارت حافظه جدید با ۱۰ سال ضمانت محدود و دوام بیشتر و حداکثر نیم ترابایت ظرفیت ذخیره‌سازی، فضای کافی برای عکس‌های ۳۶۰ درجه و ساعت‌ها فیلم با کیفیت 4K و شات‌های ضبط‌شده با پهپادها را فراهم می‌کند. کارت‌های حافظه Pro Plus microSD و SD تا ۱۶۰ مگابایت‌‌بر‌‌ثانیه سرعت خوانش و حداکثر ۱۲۰ مگابایت‌‌بر‌‌ثانیه سرعت نوشتن را ارائه می‌دهند.

مقاله‌های مرتبط:

کارت‌های حافظه جدید سامسونگ برای تحمل همه‌چیز، از آب و دمای شدید گرفته تا ضربه مغناطیسی و اشعه ایکس ساخته شده‌اند. microSD PRO Plus با ظرفیت‌‌های ۱۲۸ و ۲۵۶ و ۵۱۲ گیگابایت و به قیمت ۳۴ و ۵۴ و ۱۰۹ دلار و EVO Plus با ظرفیت ۶۴ تا ۵۱۲ گیگابایت و به قیمت ۱۸ تا ۹۹ دلار عرضه می‌شوند. کارت‌های حافظه مذکور در صفحه محصولات سامسونگ قرار دارند و به‌نظر می‌رسد برای خرید دردسترس هستند. البته هنوز لینک‌های خرید واقعی کنار آن‌ها دیده نمی‌شوند و تنها گزینه «به من اطلاع بده» دیده می‌شود.

منبع windowscentral

از سراسر وب

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده

بیشتر بخوانید