زوم‌اپ: مدیریت‌فایل‌ها در اسمارت‌فون

زوم‌اپ: مدیریت‌فایل‌ها در اسمارت‌فون

دسترسی به اپلیکیشن‌های ایده‌آل و کاربردی، در بازار متنوع نرم‌افزار‌ها کار آسانی نیست. در این مقاله با مجموعه‌ای از اپلیکیشن‌ها آشنا خواهید شد که به شما در داشتن اسمارت‌فونی کاربردی‌تر کمک خواهند کرد. با بخش دیگری از زوم‌اپ همراه باشید.

زوم‌اپ به صورت هفتگی و در روزهای یک‌شنبه منتشر می‌شود. در ادامه با ۱+۳ اپلیکیشین، همراه زومیت باشید.

اگر اپلیکیشن کاربردی و خوبی می‌شناسید آن را از طریق آدرس app[at]zoomit.ir به ما معرفی کنید.

Documents by Readdle

در حال حاضر اپلیکیشن Documents، بهترین اپلیکیشن رایگان مدیریت فایل‌‌ها در پلت‌فرم iOS محسوب می‌شود. برخورداری این اپلیکیشن، از یک رابط‌کاربری ساده‌ به شما امکان‌ می‌دهد به آسانی در بخش‌های مختلف اپلیکیشن حرکت‌ کنید. در کنار مدیریت فایل‌های محلی، قابلیت اتصال به فضاهای ذخیره‌سازی ابری مانند گوگل درایو و دراپ‌باکس یکی دیگر از ویژگی‌های Documents محسوب می‌شود. وجود تنظمیات متنوع به شما در کسب یک تجربه‌‌کاربری عالی کمک فراوانی خواهد نمود.

زوم‌اپ: مدیریت‌فایل‌ها در اسمارت‌فون

File Expert

File Expert یکی از حرفه‌ای‌ترین اپلیکیشن‌های مدیریت فایل در اندروید محسوب می‌شود که از رابط‌کاربری بسیار زیبایی برخوردار است. امکانات فراوان  File Expert دغدغه شما برای مدیریت فایل‌ها در اندروید را به طور کامل رفع خواهد کرد. مدیریت فایل‌های محلی، همگام‌سازی فایل‌ها با فضاهای ابری دراپ‌باکس و Box، دسترسی به سرورهای FTP و مدیریت اپلیکیشن‌های نصب شده بر روی دستگاه، از جمله امکانات اپلیکیشن اندرویدی File Expert محسوب می‌شوند.

زوم‌اپ: مدیریت‌فایل‌ها در اسمارت‌فون

Cloud File Explorer

Cloud File Explorer یک اپلیکیشن مدیریت کامل برای کاربران ویندوزفون محسوب می‌شود. همانند سایر نمونه‌ها، این اپلیکیشن علاوه بر مدیریت‌ فایل‌های محلی، امکان همگام‌سازی فایل‌ها با فضا‌های ذخیره‌سازی ابری را فراهم نموده است. Cloud File Explorer علاوه بر فضاهای ابری متداول، سرور اختصاصی خود را نیز در اختیار علاقمندان قرار داده است.

زوم‌اپ: مدیریت‌فایل‌ها در اسمارت‌فون

اپلیکیشن شما: Beyond Earth (آنسوی زمین)

اپلیکیشن ایرانی Beyond Earth کاری از توسعه‌دهندگان جوان گروه Appersian محسوب می‌شود. این اپلیکیشن که به تازگی معرفی شده، به منظومه شمسی می‌پردازد. به کمک اپلیکیشن Beyond Earth برای اولین بار می‌توان اطلاعاتی به زبان فارسی در مورد سیارات به دست آورد و با مدل های سه بعدی سیارات و غیره آشنا شد.

زوم‌اپ: مدیریت‌فایل‌ها در اسمارت‌فون

اگر برای دانلود کردن اپلیکیشن‌ها از گوگل‌پلی، با مشکل مواجه شده‌اید، به مقاله «ساده‌ترین روش دانلود نرم‌افزار‌های اندروید از گوگل پلی برای کاربران ایرانی» مراجعه نمایید.

این اپلیکیشن‌ها را دانلود نموده و تجربه کاربری خود را با ما در میان بگذارید. اگر اپلیکیشن خوبی می‌شناسید آن را از طریق آدرس app[at]zoomit.ir به ما معرفی کنید. برای بهتر شدن زوم‌اپ نظرات خود را با مطرح نمایید.

  دیدگاه
کاراکتر باقی مانده