بازطراحی نرم‌افزار سونوس جنجال‌آفرین شد

یک‌شنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۵
مطالعه 1 دقیقه
کاربری در حال کارکردن با اپلیکیشن موبایل سونوس
بازطراحی اپلیکیشن موبایل سونوس در جدیدترین به‌روزرسانی، شکایت کاربران را به دنبال داشته است.
تبلیغات

شرکت سونوس به‌روزرسانی بزرگی برای اپلیکیشن موبایلی خود منتشر کرده است. به‌روزرسانی مورد بحث شامل طراحی مجدد اپلیکیشن و قابلیت‌های شخصی‌سازی متنوع می‌شود اما تعدادی از ویژگی‌های کلیدی را حذف می‌کند و در عین حال چندین باگ به‌همراه دارد.

کاربران در شبکه‌های اجتماعی، به‌روزرسانی را «گامی به عقب» توصیف کردند. شکایت‌های متعددی نسبت به از دست‌رفتن ویژگی‌های کاربردی همچون ویرایش آهنگ‌های در صف پخش، مدیریت پلی‌لیست و تنظیم آلارم‌ها و تایمرها وجود دارد. برخی از کاربران از کندشدن اپلیکیشن خبر می‌دهند.

سونوس در ارتباط با بازخورد‌های منفی به خبرگزاری ورج پاسخ داد که بازسازی محصول اصلی یک برند از پایه، به شجاعت نیاز دارد و برای انجام این کار، ممکن است چند‌ قدم به عقب برداشته شود.

سونوس به‌روزرسانی جدید را شروع یک فصل هیجان‌انگیز دانست و افزود که به گسترش روشی شخصی و یکپارچه‌تر برای دسترسی‌ به تمام محتوایی که شنوندگان از آن لذت می‌برند ادامه خواهد داد.

سونوس افزود که از شکایات آگاه و در تلاش است تا ویژگی‌های ازدست‌رفته را طی ماه‌های آینده برگرداند تا در نهایت به نوآوری‌های هیجان‌انگیز در سال‌های آینده منجر شود؛ اگرچه کاربران از سونوس خواسته‌اند که به‌روزرسانی را تا زمانی که اپلیکیشن جدید کامل‌تر شود، لغو کند.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات