با این نرم‌افزار، ویندوز ۱۱ را به ویندوز ۱۲ تبدیل کنید!

جمعه ۱۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
منوی استارت شبیه ویندوز ۱۲ در ویندوز ۱۱ در نرم افزار Taskbar11
به‌روزرسانی جدید اپلیکیشن Start11 مانند نسخه‌ی بعدی ویندوز، گوشه‌های گرد را برای نوار وظیفه به‌ارمغان می‌آورد.
تبلیغات

Stardock اخیراً به‌روزرسانی جدید اپلیکیشن Start11 را منتشر کرده است. این به‌روزرسانی علاوه‌بر اینکه گوشه‌های گرد را به نوار وظیفه اضافه کرده، تجربه‌ی جست‌و‌جو را با استفاده از موتور Everything بهبود بخشیده و عملیات پشتیبان‌گیری و بازیابی اطلاعات را برای کاربران آسان‌تر کرده است. این به‌روزرسانی بهبود انیمیشن‌ها را نیز به همراه داشته است.

نرم افزار Taskbar11 منوی استارت ویندوز ۱۱

کاربرانی که به منوی استارت ویندوز ۱۱ علاقه‌ای ندارند و می‌خواهند در آن تغییراتی ایجاد کنند اپلیکیشن Stardocks's Start11 می‌تواند انتخاب خوبی برایشان باشد. این برنامه به کاربران اجازه می‌دهد فارغ از نوع لپ تاپ و کامپیوتر، منوی استارت ویندوز ۱۰ و ۱۱ را به سلیقه‌ی خود تغییر دهند یا حتی آن را به شکل نسخه‌های کلاسیک ویندوز دربیاورند.

به تازگی به‌روزرسانی بزرگی برای Start11 منتشر شده که به گفته‌ی Stardock با هر دو سیستم‌عامل ویندوز ۱۰ و ۱۱ سازگاری دارد. همچنین در این به‌روزرسانی سبک‌های مختلفی ارائه شده که هر کدام روی موضوع خاصی تمرکز دارد.

والپیپر ویندوز ۱۱ با منوی استارت شبیه ویندوز ۱۲‍

در آخرین نسخه‌ی این برنامه، کاربران می‌توانند همانطور که Stardock گفته بود از گوشه‌های گرد نوار وظیفه استفاده کنند و حس استفاده از نسخه‌ی بعدی ویندوز را داشته باشند.

برد سم، مدیر بخش نرم‌افزار شرکت Stardock، می‌گوید: «این به‌روزرسانی بزرگی است و ويژگی‌های بسیاری را همراه خود دارد. ما همچنین در حال معرفی ویژگی‌هایی به منظور استفاده‌ی سازمانی از جمله بارگذاری پیکربندی منوی استارت هنگام ورود به سیستم، قابلیت کیوسک که به شما اجازه می‌دهد اجزای منوی استارت را قفل کنید و ابزار‌های بهبود یافته برای نحوه‌ی استقرار اجزای منوی استارت هستیم.»

از دیگر تغییرات قابل توجه این اپلیکیشن می‌توان به بهبود انیمیشن‌ها هنگام پیمایش، امکان انتخاب رنگ آیکون‌ها برای تجربه‌ی یکسان رابط‌ کاربری و گزینه‌هایی برای حذف پوشه‌ها از لیست برنامه‌ها اشاره کرد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات