قابلیت‌های جدید واتساپ؛ لاگین همزمان دو اکانت و ویس‌های محوشونده

پنج‌شنبه ۲۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۰
مطالعه 2 دقیقه
بج پیام دریافتی در واتساپ
امکان ارسال ویس محوشونده و استفاده‌ی هم‌زمان از دو اکانت به‌زودی در پیام‌رسان واتساپ فعال می‌شود.
تبلیغات

بسیاری از کاربران برای استفاده‌ی هم‌زمان از دو اکانت واتساپ در یک گوشی، مجبور به نصب نسخه‌های غیررسمی آن می‌شدند؛ اما به‌زودی قابلیت استفاده‌ی هم‌زمان دو اکانت واتساپ برای کاربران فراهم می‌شود.

مارک زاکربرگ، مدیرعامل متا، امروز اعلام کرد که قابلیت جابه‌جایی بین اکانت‌ها در واتساپ اندروید فعال خواهد شد. برای انجام این کار، نیازی به استفاده از گوشی دیگر یا خروج از اکانت اصلی نیست.

لاگین همزمان به دو اکانت در واتساپ
لاگین همزمان دو اکانت در واتساپ

برای استفاده از اکانت دوم در واتساپ، باید سیم‌کارت داشته باشید تا کد احراز هویت به آن ارسال شود. نیاز نیست سیم‌کارت دوم حتماً داخل آن گوشی باشد و می‌توانید کد را در گوشی دیگر هم دریافت کنید.

به‌گزارش WABetainfo، قابلیت جدید بعدی واتساپ، امکان ارسال ویس‌های محو شونده خواهد بود. با فعال کردن این قابلیت، هم‌ فرستنده و هم گیرنده نمی‌توانند ویس ارسال شده را بیشتر از یک بار بشنوند.

قابلیت ارسال ویس‌ محو شونده این امکان را به کاربران می‌دهد تا هنگام فرستادن ویس، کنترل بیشتری بر حریم خصوصی خود داشته باشند.

علاوه‌براین، گیرنده‌ی ویس هنگام فعال بودن قابلیت ویس محوشونده، امکان ذخیره یا ارسال ویس به شخص دیگر را نخواهد داشت. این قابلیت در نسخه‌ی بتای واتساپ فعال است و به‌زودی برای تمامی کاربران واتساپ منتشر خواهد شد.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات