قابلیت کانال واتساپ با عملکردی مشابه کانال‌های تلگرام دردسترس عموم قرار گرفت

چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۴۰۲ - ۱۷:۳۵
مطالعه 2 دقیقه
کانال های واتساپ
قابلیت کانال واتساپ برای ارسال پیام به طیف گسترده‌ای از مخاطبان مشابه کانال‌های تلگرام، اکنون در بیش‌ از ۱۵۰ کشور جهان دردسترس قرار گرفته است.
تبلیغات

واتساپ قابلیت جدید کانال را برای عموم کاربرانش منتشر کرد. اپلیکیشن پیام‌رسان متعلق به متا اعلام کرد که قابلیت کانال درحال‌حاضر برای کاربران بیش‌ از ۱۵۰ کشور جهان دردسترس قرار گرفته است.

درحالی‌که واتساپ ویژگی کانال را اولین‌بار در ماه ژوئن معرفی کرد، این قابلیت فقط برای برخی سازمان‌های منتخب در کلمبیا و سنگاپور ارائه شده بود. این به‌روزرسانی درست مثل کانال‌های تلگرام به شما اجازه می‌دهد محتوای مدنظرتان را برای طیف گستره‌ای از مخاطبان ارسال کنید. اینستاگرام نیز اوایل سال جاری ویژگی مشابهی را با نام Broadcast Channels ارائه داد.

واتساپ به‌روزرسانی‌های دیگری را نیز درکنار گسترش دسترسی به ویژگی کانال ارائه داده است. بخش فهرست کانال‌های این پیام‌رسان بهبود یافته است که به شما اجازه می‌دهد تا کانال‌ها را براساس کشور، فیلتر کنید. علاوه‌براین، امکان مرتب‌سازی کانال‌ها براساس تاریخ راه‌اندازی آن‌ها و فعال‌ترین و محبوب‌ترین وجود دارد.

کانال های واتساپ
قابلیت کانال‌های واتساپ

کاربران واتساپ هم‌اکنون می‌توانند از ایموجی‌ها برای ارسال واکنش به پست‌های داخل کانال‌ها استفاده کنند. مدیران کانال‌ها نیز می‌توانند تا ۳۰ روز قبل‌ از حذف پست‌های خود، آن‌ها را ویرایش کنند.

درحال‌حاضر، هزاران کانال جدید در واتساپ شروع به‌کار کرده‌اند که‌ ازجمله می‌توان به کانال اولیویا رودریگو، MLB، نتفلیکس و مارک زاکربرگ اشاره کرد. این پیام‌رسان قول داد با دریافت بازخورد از کاربران به‌طور پیوسته ویژگی‌های بیشتری به بخش کانال‌ها اضافه خواهد کرد.

همچنین، پلتفرم مذکور خاطرنشان کرد که امکان ساخت کانال در ماه‌های آینده دردسترس همه‌ی کاربران عادی قرار خواهد گرفت.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز
تبلیغات
تبلیغات

نظرات