بهترین برنامه‌ های ساخت لوگو؛ معرفی ۹ اپلیکیشن طراحی لوگو

یک‌شنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۹:۰۰
مطالعه 6 دقیقه
برنامه های ساخت لوگو با موبایل
در این مقاله بهترین برنامه‌های طراحی و ساخت لوگو را برای گوشی‌های هوشمند اندرویدی و iOS معرفی می‌کنیم.
تبلیغات

قبل از اینکه به‌سراغ فهرست بهترین برنامه‌های ساخت لوگو با گوشی‌های هوشمند برویم، اجازه دهید ابتدا کمی درباره ماهیت این نوع اپلیکیشن‌ها صحبت کنیم.

برنامه لوگو‌ساز حرفه‌ای رایگان به شما اجازه می‌دهد بدون مهارت فنی و فقط با استفاده از گوشی هوشمند و چند ضربه‌ی انگشت، نمادهای حرفه‌ای و خیره‌کننده‌ای بسازید. اپلیکیشن ساخت لوگو گوشی معمولاُ کتابخانه‌های بسیار عظیمی از عناصر طراحی، قالب‌های آماده، پلت رنگ و پس‌زمینه را دراختیار کاربران قرار می‌دهند و ساخت لوگو با این ابزارها کاملاً به خلاقیت شما بستگی دارد.

بهترین برنامه‌های طراحی و ساخت لوگو اندروید و آیفون

اگر تجربه‌ی زیادی در‌زمینه‌ی ساخت لوگو ندارید، استفاده از برنامه‌هایی که برای همین هدف طراحی شده‌اند، می‌تواند مفید باشد. این ابزارها امکان طراحی و ساخت لوگوهای حرفه‌ای را دراختیارتان قرار می‌دهند. در‌ این مقاله، قصد داریم بهترین نمونه‌های موجود را به شما معرفی کنیم.

۱. Canva

برنامه ساخت لوگو Canva

برنامه‌ی ساخت لوگو Canva به‌طور‌خاص برای افراد مبتدی ساخته شده است. استفاده از این اپلیکیشن بسیار ساده است و ابزارهای خلاقانه‌ای مثل فیلتر عکس و انیمیشن را ارائه می‌دهد تا بتوانید با آن‌ها لوگوهای جذابی ایجاد کنید.

کتابخانه‌ی داخلی Canva شامل هزاران طرح و اِلِمان بصری است که می‌توانید آن‌ها را براساس نیاز خود شخصی‌سازی کنید. علاوه‌براین، امکان آپلود آیکون‌ها ساخته‌شده دردسترس شما است و بدین‌ترتیب، می‌توانید آن‌ها را در پلتفرم Canva به‌اشتراک بگذارید. این برنامه به‌‌رایگان منتشر شده است و در این پلن بدون هیچ هزینه‌ای به بیش‌ از ۲۵۰ هزتر قالب رایگان و ۱۰۰ طرح از‌پیش‌آماده دسترسی خواهید داشت.

۲. DIY Color Palette Logo Maker

برنامه ساخت لوگو DIY Color Palette Logo Maker

شرکت Desing Mantic برنامه‌ی DIY Color Palette Logo Maker را به‌عنوان پالت رنگ متنوع برای ساخت لوگو طراحی کرده است. تنها کاری که باید انجام دهید، این است که نام کسب‌وکارتان را وارد و رنگ‌ها را سفارشی‌سازی کنید. اگر قصد دارید لوگو شگفت‌انگیز مخصوص برند خود را بسازید، امکان افزودن متن دردسترس شما است. بدین‌ترتیب، بدون نیاز به پرداخت هزینه می‌توانید لوگوهای بسیار جذابی برای خود یا دیگران ایجاد کنید.

۳. Ibis Paint X

برنامه ساخت لوگو Ibis Paint X

Ibis Paint X برنامه‌ای است که به شما اجازه می‌دهد لوگو و انواع تصاویر مدنظرتان را ایجاد کنید. این ابزار قالب‌های آماده‌ای را برای طراحی سریع لوگو دراختیار کاربر قرار نمی‌دهد؛ اما می‌توان آزادانه از آن برای طراحی لوگوهای سفارشی استفاده کرد و خروجی کار در این شرایط کاملاً متعلق به شما خواهد بود. این برنامه بیش‌ از ۵,۳۰۰ متریال، ۱۵ هزار قلمو، بیش‌ از ۸۰ فیلتر و ۱۰۰۰ فونت و المان‌های بصری دیگر را ارائه می‌دهد که با خلاقیت خود می‌توانید از آن‌ها برای ساخت لوگوهای خاص بهره ببرید.

۴. LogoMaker

برنامه ساخت لوگو LogoMaker

LogoMaker برنامه‌ای آنلاین برای ایجاد لوگو است که به شما اجازه می‌دهد با طی‌کردن چند مرحله‌ی بسیار ساده، لوگو مدنظرتان را ایجاد و ویرایش و ذخیره کنید. کاربران می‌توانند با ارائه‌ی جزئياتی مثل نام شرکت و کسب‌وکار خود و...، هزاران طرح پیشنهادی از این برنامه دریافت کنند.

علاوه‌براین، می‌توانید با جست‌وجو در کتابخانه‌ی داخلی این اپلیکیشن، رنگ‌بندی، فونت، طرح و... را مطابق سلیقه‌تان سفارشی‌سازی کنید. یکی از بهترین ویژگی‌های LogoMaker امکان دانلود لوگو طراحی‌شده با اندازه‌ی دلخواه است.

۵. Hatchful

برنامه ساخت لوگو Hatchful by Shopify

Shopify با انتشار Hatchful، ابزاری رایگان برای ساخت لوگو دراختیار کاربران قرار داده است که بیشتر برای حرفه‌ای‌ها در نظر گرفته شده است. این برنامه به شما اجازه می‌دهد با استفاده از امکانات بسیار فراوان و طراحی قالب، لوگوهای سفارشی بسازید. علاوه‌براین، می‌توانید لوگو رایگان خود را با وضوح بسیار زیاد دانلود کنید.

Hatchful یکی دیگر از برنامه‌های بسیار قدرتمند برای ساخت لوگو است که می‌توانید از آن برای ایجاد هویت برند و کسب‌وکار خود بهره ببرید.

۶. DesignEvo

برنامه ساخت لوگو DesignEvo

DesignEvo یکی از بهترین ابزارها برای ساخت آسان لوگو است که به شما اجازه می‌دهد طرح‌های جذاب و خیره‌کننده‌ای ایجاد کنید. این برنامه ویژگی‌ها و خدمات مختلفی برای بهبود تجربه‌ی کاربری ارائه می‌دهد و شرکت معتبر PearlMountain Limited آن را توسعه داده است.

چه حرفه‌ای باشید و چه تازه‌کار، این اپلیکیشن در ساخت لوگوهای زیبا به شما کمک خواهد کرد. DesignEvo امکان ساخت لوگوهای مخصوص نمایه‌ی رسانه‌های اجتماعی و آرم وب‌سایت و کسب‌وکارها را برای انواع نیازها فراهم می‌کند.

۷. Vector

برنامه ساخت لوگو Vector

Vector برنامه‌ی گرافیکی بسیار قدرتمندی برای ساخت آسان لوگو است. این برنامه به‌‌رایگان منتشر شده است و ظاهر کاربرپسندی دارد که به شما کمک می‌کند تا ایده‌های طراحی منحصربه‌فردتان را به واقعیت تبدیل کنید. بدین‌ترتیب، می‌توانید از این برنامه برای ساخت لوگو مدنظر خود استفاده کنید و به مهارت و پیش‌زمینه‌ای نیاز نخواهید داشت.

Vector امکان ساخت لوگو با همکاری دوستان و همکاران به‌صورت آنلاین را نیز فراهم کرده است تا بتوانید طرح‌های خود را در حال تیمی ایجاد کنید.

۸. Logo eSport Maker

برنامه ساخت لوگو Logo Esport Maker

Logo eSport ابزار محبوب ساخت لوگو است که به شما اجازه می‌دهد طرح‌های حرفه‌ای و جذابی را با گوشی‌ هوشمند خود ایجاد کنید. این برنامه با همه‌ی دستگاه‌های جدید سازگاری دارد و یکی از ساده‌ترین روش‌ها برای ساخت لوگو براساس نیازهای تجاری یا شخصی است.

تنها کاری که باید انجام دهید، این است که قالب مدنظرتان را انتخاب کنید و سپس نام تجاری‌تان ارائه دهید. در مرحله‌ی بعد، امکان سفارشی‌سازی لوگو ایجاد‌شده دردسترس شما خواهد بود؛ بنابراین، فقط با چند ضربه‌ی انگشت روی نمایشگر گوشی خود می‌توانید طراحی زیبا ایجاد کنید.

۹. Adobe Express Logo Maker

برنامه ساخت لوگو Adobe Express Logo

Adobe Express Logo Maker ابزاری هوشمند و قدرتمند برای ساخت لوگو است. این برنامه هزاران لوگو ا‌ پیش‌آماده به‌همراه تصاویر و نمادها و اِلِمان‌های بصری دیگر را ارائه می‌دهد که می‌توانید از آن‌ها برای ساخت لوگوهای سفارشی تجاری و شخصی استفاده کنید.

علاوه‌براین، با مرور کتابخانه‌ی داخلی Adobe Express Logo Maker می‌توانید برای ساخت طرح مدنظرتان ایده بگیرید. امکان اشتراک‌گذاری و چاپ نتیجه‌ی نهایی کار نیز در این برنامه فراهم شده است.

اگر شما برای طراحی لوگو از برنامه‌های دیگری غیر از برنامه‌های معرفی‌شده در این مقاله استفاده می‌کنید، لطفاً آن را در بخش نظرات با زومیت و سایر کاربران به‌اشتراک بگذارید.

تبلیغات
داغ‌ترین مطالب روز

نظرات

تبلیغات